VS

Mercedes S-Class vs Maxus T90 EV vergelijking

Vergelijk prestaties (635 pk vs 177 pk), bagageruimte en prijs (123.400 € vs 66.500 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Mercedes S-Class of Maxus T90 EV.

Mercedes S-Class vs Maxus T90 EV: de belangrijkste verschillen

Mercedes S-Class

  • veel meer vermogen
  • significant sneller van 0–100 km/u
  • marginaal lichter
details

Maxus T90 EV

  • significant goedkoper
  • significant meer elektrische actieradius
details

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

S-Class

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

Maxus T90 EV is significant goedkoper – begint al bij 66.500 € , terwijl Mercedes S-Class start bij 123.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 56.858 €.

Bij de elektrische actieradius biedt Maxus T90 EV significant meer bereik: tot 330 km, ongeveer 212 km meer dan Mercedes S-Class.

T90 EV

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Mercedes S-Class veel meer vermogen635 pk tegenover 177 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 458 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Mercedes S-Class significant sneller4 s tegenover 12,3 s voor Maxus T90 EV. Dat is een verschil van ongeveer 8,3 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Mercedes S-Class levert aanzienlijk meer koppel – 850 Nm tegenover 310 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 540 Nm.

S-Class

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Mercedes S-Class marginaal lichter – 2.165 kg tegenover 2.375 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 210 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Maxus T90 EV zichtbaar meer laadvermogen – 925 kg tegenover 660 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 265 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Mercedes S-Class laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 123.400
S-Class

Mercedes S-Class

  • Motortype Benzine mildhybride, Plug-in hybride, Diesel mildhybride
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk 336 - 635 pk
  • Verbruik L/100km 2,2 - 11 L/100km
  • Elektrische actieradius 98 - 118 km
Mercedes S-Class
Maxus T90 EV

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Mercedes S-Class

De Mercedes S-Klasse is de belichaming van zakelijk raffinement en huiskamercomfort op de weg: zacht als een fauteuil en tegelijk onmiskenbaar aanwezig. Voor wie topcomfort, slimme technologie en een onaantastbare uitstraling zoekt is het de ultieme keuze — al is het geen bescheiden investering.

details

Maxus T90 EV

De Maxus T90 EV is een stille krachtpatser met het formaat en de praktische inslag van een traditionele pickup, maar dan zonder het lawaai en de dieselgeur. Dankzij slimme laadoplossingen en een royaal, doordacht interieur is het een no-nonsense werkpaard dat ook bij dagelijks gebruik verrassend vriendelijk en comfortabel aanvoelt.

details
Mercedes S-Class
Maxus T90 EV

Kosten en Verbruik

Prijs
123.400 - 238.900 €
Prijs
66.500 €
Verbruik L/100km
2,2 - 11 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
26,8 kWh/100km
Elektrische actieradius
98 - 118 km
Elektrische actieradius
330 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
50 - 252 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Sedan
Carrosserietype
Pick-up
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.165 - 2.650 kg
Leeggewicht
2.375 kg
Bagageruimte
345 - 530 L
Bagageruimte
-
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.921 mm
Breedte
1.900 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
420 - 660 kg
Laadvermogen
925 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine mildhybride, Plug-in hybride, Diesel mildhybride
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
336 - 635 pk
Vermogen pk
177 pk
Acceleratie 0-100km/u
4 - 5,7 s
Acceleratie 0-100km/u
12,3 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
560 - 850 Nm
Koppel
310 Nm
Aantal Cilinders
6 - 8
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
247 - 467 kW
Vermogen kW
130 kW
Motorinhoud
2.989 - 3.982 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2026
Bouwjaar
2023
CO2-efficiëntieklasse
G, B, F
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Mercedes-Benz
Merk
Maxus
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.