VS

McLaren Supercar Series Coupe vs Lotus Emira vergelijking

Vergelijk prestaties (700 pk vs 406 pk), bagageruimte en prijs (252.700 € vs 99.100 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – McLaren Supercar Series Coupe of Lotus Emira.

McLaren Supercar Series Coupe vs Lotus Emira: de belangrijkste verschillen

McLaren Supercar Series Coupe

  • aanzienlijk meer vermogen
  • aanzienlijk zuiniger
  • merkbaar sneller van 0–100 km/u
  • marginaal lichter
details

Lotus Emira

  • aanzienlijk goedkoper
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Emira

Kosten en verbruik

Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.

Lotus Emira is aanzienlijk goedkoper – begint al bij 99.100 € , terwijl McLaren Supercar Series Coupe start bij 252.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 153.538 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: McLaren Supercar Series Coupe verbruikt 4,6 L/100km en is daarmee aanzienlijk zuiniger dan Lotus Emira (9,2 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 4,6 L/100km.

Emira

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft McLaren Supercar Series Coupe aanzienlijk meer vermogen700 pk tegenover 406 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 294 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is McLaren Supercar Series Coupe merkbaar sneller3 s tegenover 4 s voor Lotus Emira. Dat is een verschil van ongeveer 1 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: McLaren Supercar Series Coupe levert merkbaar meer koppel – 720 Nm tegenover 480 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 240 Nm.

Emira

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 2 personen.

Bij het leeggewicht is McLaren Supercar Series Coupe marginaal lichter – 1.498 kg tegenover 1.521 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 23 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

McLaren Supercar Series Coupe domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

€ 252.676
default

McLaren Supercar Series Coupe

  • Motortype : Plug-in Hybride
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk : 700 pk
  • Verbruik L/100km : 4,6 L/100km
  • Elektrische actieradius : 33 km
McLaren Supercar Series Coupe
Lotus Emira

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

McLaren Supercar Series Coupe

De McLaren Super Series Coupé is een flamboyante sportwagen die compromisloze prestaties combineert met sculpturale lijnen en een pure focus op de bestuurder. Voor wie een intense rijervaring wil en graag opvalt, is het een onweerstaanbare keuze — verwacht jaloerse blikken en veel glimlachen onderweg.

details

Lotus Emira

De Lotus Emira voelt als een puur sportwagenstatement: lichtvoetig, scherp en bijna obsessief gericht op rijplezier. Met zijn elegante lijnen en verbazend leefbaar interieur biedt hij exotische allure zonder compleet onpraktisch te worden — ideaal als je zoekt naar sensatie met een vleugje verstand.

details
McLaren Supercar Series Coupe
Lotus Emira

Kosten en Verbruik

Prijs
252.700 €
Prijs
99.100 - 125.700 €
Verbruik L/100km
4,6 L/100km
Verbruik L/100km
9,2 - 11,3 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
33 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
104 g/km
CO2
208 - 245 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
2
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.498 kg
Leeggewicht
1.521 - 1.533 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
151 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.913 mm
Breedte
1.895 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
-
Laadvermogen
213 - 230 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Plug-in Hybride
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch, Manuel
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling, Automatische Versnellingsbak, Handgeschakelde Versnellingsbak
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
700 pk
Vermogen pk
365 - 406 pk
Acceleratie 0-100km/u
3 s
Acceleratie 0-100km/u
4 - 4,8 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
720 Nm
Koppel
420 - 480 Nm
Aantal Cilinders
6
Aantal Cilinders
4 - 6
Vermogen kW
515 kW
Vermogen kW
268 - 298 kW
Motorinhoud
2.993 cm3
Motorinhoud
1.991 - 3.456 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2024
Bouwjaar
2.023 - 2.025
CO2-efficiëntieklasse
C
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
McLaren
Merk
Lotus
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.