VS

Land Rover Range Rover Velar vs Chevrolet Corvette Roadster vergelijking

Vergelijk prestaties (404 pk vs 680 pk), bagageruimte en prijs (73.500 € vs 115.200 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Land Rover Range Rover Velar of Chevrolet Corvette Roadster.

Land Rover Range Rover Velar vs Chevrolet Corvette Roadster: de belangrijkste verschillen

Land Rover Range Rover Velar

  • significant goedkoper
  • veel zuiniger
details

Chevrolet Corvette Roadster

  • ruim meer vermogen
  • aanzienlijk sneller van 0–100 km/u
  • iets lichter
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Range Rover Velar

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Land Rover Range Rover Velar is significant goedkoper – begint al bij 73.500 € , terwijl Chevrolet Corvette Roadster start bij 115.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 41.689 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Land Rover Range Rover Velar verbruikt 4,5 L/100km en is daarmee veel zuiniger dan Chevrolet Corvette Roadster (12,6 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 8,1 L/100km.

Range Rover Velar

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft Chevrolet Corvette Roadster ruim meer vermogen680 pk tegenover 404 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 276 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Chevrolet Corvette Roadster aanzienlijk sneller2,7 s tegenover 5,4 s voor Land Rover Range Rover Velar. Dat is een verschil van ongeveer 2,7 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Chevrolet Corvette Roadster levert lichtjes meer koppel – 806 Nm tegenover 650 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 156 Nm.

Range Rover Velar

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Land Rover Range Rover Velar biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Chevrolet Corvette Roadster iets lichter – 1.767 kg tegenover 2.003 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 236 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Land Rover Range Rover Velar ruim meer laadvermogen – 587 kg tegenover 213 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 374 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Land Rover Range Rover Velar is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 73.500
Range Rover Velar

Land Rover Range Rover Velar

  • Motortype : Benzine Mild Hybride, Plug-in Hybride, Diesel Mild Hybride
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 204 - 404 pk
  • Verbruik L/100km : 4,5 - 10 L/100km
  • Elektrische actieradius : 58 km
Land Rover Range Rover Velar
Chevrolet Corvette Roadster

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Land Rover Range Rover Velar

De Range Rover Velar combineert een verbluffend minimalistisch ontwerp met een imposante presence op de weg, waardoor hij zowel in de stad als op landweggetjes moeiteloos de aandacht trekt. Binnenin vind je een luxe, strak interieur dat uitnodigt tot ontspannen rijden, met precies dat samenspel van comfort en karakter dat veel kopers zoekt.

details

Chevrolet Corvette Roadster

De Corvette Roadster is een pure, openlucht-sportwagen die elke rit tot een klein evenement maakt — zijn aanwezigheid, geluid en scherp stuurgevoel zorgen direct voor rijvreugde. Het is een volbloed entertainer die harten steelt en hoofden doet omdraaien, maar verwacht geen praktische boodschappenauto; dit is puur rijplezier voor autoliefhebbers.

details
Land Rover Range Rover Velar
Chevrolet Corvette Roadster

Kosten en Verbruik

Prijs
73.500 - 103.700 €
Prijs
115.200 - 193.100 €
Verbruik L/100km
4,5 - 10 L/100km
Verbruik L/100km
12,6 - 16,5 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
58 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
103 - 228 g/km
CO2
289 - 377 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Roadster
Stoelen
5
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.003 - 2.280 kg
Leeggewicht
1.767 - 1.944 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
355 - 357 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.933 mm
Breedte
1.934 - 2.025 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
460 - 587 kg
Laadvermogen
156 - 213 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine Mild Hybride, Plug-in Hybride, Diesel Mild Hybride
Motortype
Volledig Hybride, Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
Vermogen pk
204 - 404 pk
Vermogen pk
482 - 680 pk
Acceleratie 0-100km/u
5,4 - 8,3 s
Acceleratie 0-100km/u
2,7 - 3,5 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
430 - 650 Nm
Koppel
613 - 806 Nm
Aantal Cilinders
4 - 6
Aantal Cilinders
8
Vermogen kW
150 - 297 kW
Vermogen kW
354 - 475 kW
Motorinhoud
1.997 - 2.997 cm3
Motorinhoud
5.460 - 6.162 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.025 - 2.026
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
G, C, F
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Land Rover
Merk
Chevrolet
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.