VS

Kia EV6 vs Lamborghini Temerario vergelijking

Vergelijk prestaties (609 pk vs 920 pk), bagageruimte en prijs (45.700 € vs 312.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Kia EV6 of Lamborghini Temerario.

Kia EV6 vs Lamborghini Temerario: de belangrijkste verschillen

Kia EV6

5 (3 Beoordelingen)
beoordeel
  • significant goedkoper
details

Lamborghini Temerario

  • merkbaar meer vermogen
  • opvallend sneller van 0–100 km/u
  • enigszins lichter
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

EV6

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Kia EV6 is significant goedkoper – begint al bij 45.700 € , terwijl Lamborghini Temerario start bij 312.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 266.922 €.

EV6

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft Lamborghini Temerario merkbaar meer vermogen920 pk tegenover 609 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 311 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Lamborghini Temerario opvallend sneller2,7 s tegenover 3,5 s voor Kia EV6. Dat is een verschil van ongeveer 0,8 s.

EV6

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Kia EV6 biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Lamborghini Temerario enigszins lichter – 1.765 kg tegenover 1.955 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 190 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Kia EV6 wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 45.700
EV6

Kia EV6

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 170 - 609 pk
  • Verbruik kWh/100km : 15,9 - 20,9 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 428 - 582 km
Kia EV6
Lamborghini Temerario

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Kia EV6

Kia EV6 voelt meer aan als een sportieve baanbreker dan als een traditionele gezinswagen: strak ontworpen, slim ingedeeld en met een rijbeleving die zowel vlot als verrassend dynamisch is. Voor kopers die zoeken naar stijl, praktische bruikbaarheid en moderne techniek zonder poespas biedt hij veel waar voor je geld — en hij maakt het laden minder saai dan je zou denken.

details

Lamborghini Temerario

De Lamborghini Temerario combineert een agressief, sculpturaal ontwerp met een direct en opwindend rijderskarakter dat weinig concurrenten evenaren. Binnenin biedt de Temerario een luxueuze maar cockpitgerichte ervaring, waardoor hij vooral aantrekkelijk is voor liefhebbers die emotie en prestige belangrijker vinden dan alledaagse praktischeheid.

details
Kia EV6
Lamborghini Temerario

Kosten en Verbruik

Prijs
45.700 - 71.200 €
Prijs
312.700 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
11,2 L/100km
Verbruik kWh/100km
15,9 - 20,9 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
428 - 582 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
272 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
5
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.955 - 2.220 kg
Leeggewicht
1.765 kg
Bagageruimte
480 - 490 L
Bagageruimte
-
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.880 - 1.890 mm
Breedte
1.996 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
440 - 450 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Plug-in Hybride
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
170 - 609 pk
Vermogen pk
920 pk
Acceleratie 0-100km/u
3,5 - 8,7 s
Acceleratie 0-100km/u
2,7 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
350 - 770 Nm
Koppel
-
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
8
Vermogen kW
125 - 448 kW
Vermogen kW
677 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
3.995 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.025
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Kia
Merk
Lamborghini
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.