Vergelijk prestaties (400 pk vs 17 pk), bagageruimte en prijs (94.000 € vs 18.300 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Jaguar I-Pace of Micro Microlino.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.
Micro Microlino is aanzienlijk goedkoper – begint al bij 18.300 € , terwijl Jaguar I-Pace start bij 94.000 € . Dat is een verschil van ongeveer 75.660 €.
Bij de elektrische actieradius biedt Jaguar I-Pace aanzienlijk meer bereik: tot 469 km, ongeveer 241 km meer dan Micro Microlino.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Wat motorvermogen betreft heeft Jaguar I-Pace aanzienlijk meer vermogen – 400 pk tegenover 17 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 383 pk.
Ook bij het koppel is er een verschil: Jaguar I-Pace levert significant meer koppel – 696 Nm tegenover 89 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 607 Nm.
Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.
Zitplaatsen: Jaguar I-Pace biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.
Bij het leeggewicht is Micro Microlino ruim lichter – 596 kg tegenover 2.226 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 1.630 kg.
Qua bagageruimte biedt Jaguar I-Pace significant meer ruimte – 638 L tegenover 230 L. Dat is een verschil van ongeveer 408 L.
Wat laadvermogen betreft biedt Jaguar I-Pace significant meer laadvermogen – 444 kg tegenover 154 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 290 kg.
Micro Microlino is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Jaguar I‑Pace combineert Britse elegantie met een verrassend sportieve rijervaring, en voelt op de weg vaak wendbaarder aan dan zijn strak gestileerde lijnen beloven. Voor wie luxe, comfort en een tikje bravoure wil zonder vast te houden aan traditionele benzinegewoonten is het een onweerstaanbare keuze.
detailsDe Microlino is het charmante stadskarretje dat retrostijl moeiteloos combineert met elektrisch gemak, ideaal voor wie dagelijks door de stad manoeuvreert en geen zin heeft in omvangrijke auto’s. Met zijn guitige uiterlijk en verrassend praktische interieur voelt hij als een moderne klassieker — perfect voor kopers die stijl en eenvoud boven snelheid zetten.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
94.000 - 101.500 €
|
Prijs
18.300 - 26.400 €
|
|
Verbruik L/100km
-
|
Verbruik L/100km
-
|
|
Verbruik kWh/100km
25,2 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
469 km
|
Elektrische actieradius
93 - 228 km
|
|
Batterijcapaciteit
84,7 kWh
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
Hatchback, Cabriolet
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
2
|
|
Deuren
5
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
2.226 kg
|
Leeggewicht
596 - 630 kg
|
|
Bagageruimte
638 L
|
Bagageruimte
230 L
|
|
Lengte
4.682 mm
|
Lengte
-
|
|
Breedte
2.011 mm
|
Breedte
1.473 mm
|
|
Hoogte
1.566 mm
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
1.453 L
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
444 kg
|
Laadvermogen
120 - 154 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch
|
Motortype
Elektrisch
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
400 pk
|
Vermogen pk
8 - 17 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
4,8 s
|
Acceleratie 0-100km/u
-
|
|
Maximale Snelheid
200 km/u
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
696 Nm
|
Koppel
89 Nm
|
|
Aantal Cilinders
-
|
Aantal Cilinders
-
|
|
Vermogen kW
294 kW
|
Vermogen kW
6 - 12 kW
|
|
Motorinhoud
-
|
Motorinhoud
-
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2023
|
Bouwjaar
2.024 - 2.025
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
|
Merk
Jaguar
|
Merk
Micro
|