VS

Hongqi E-HS9 vs Rolls-Royce Cullinan vergelijking

Vergelijk prestaties (551 pk vs 600 pk), bagageruimte en prijs (81.300 € vs 326.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Hongqi E-HS9 of Rolls-Royce Cullinan.

Hongqi E-HS9 vs Rolls-Royce Cullinan: de belangrijkste verschillen

Hongqi E-HS9

  • veel goedkoper
details

Rolls-Royce Cullinan

  • marginaal meer vermogen
  • nauwelijks lichter
  • veel meer bagageruimte
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

E-HS9

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Hongqi E-HS9 is veel goedkoper – begint al bij 81.300 € , terwijl Rolls-Royce Cullinan start bij 326.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 245.361 €.

Cullinan

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft Rolls-Royce Cullinan marginaal meer vermogen600 pk tegenover 551 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 49 pk.

Beide modellen accelereren bijna even snel – 4,9 s van 0 tot 100 km/u.

Ook bij het koppel is er een verschil: Rolls-Royce Cullinan levert duidelijk meer koppel – 900 Nm tegenover 670 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 230 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Hongqi E-HS9 biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 5.

Bij het leeggewicht is Rolls-Royce Cullinan nauwelijks lichter – 2.660 kg tegenover 2.705 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 45 kg.

Qua bagageruimte biedt Rolls-Royce Cullinan veel meer ruimte – 555 L tegenover 0 L. Dat is een verschil van ongeveer 555 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Rolls-Royce Cullinan ruim meer laadvermogen – 840 kg tegenover 475 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 365 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Hongqi E-HS9 wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 81.300
E-HS9

Hongqi E-HS9

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 551 pk
  • Verbruik kWh/100km : 19,4 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 465 - 515 km
Hongqi E-HS9
Rolls-Royce Cullinan

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Hongqi E-HS9

De Hongqi E-HS9 is een elektrische vlaggenschip-SUV die indruk wil maken met statige presence en een weelderig interieur dat aan een luxe lounge doet denken. Als je op zoek bent naar comfort, ruimte en een auto die opvalt in een zee van anonieme SUV’s, dan is dit een gedurfde en verrassend volwassen optie.

details

Rolls-Royce Cullinan

De Rolls‑Royce Cullinan is een onverstoorbare luxe-suv die elke rit omtovert tot een stille, weelderige ervaring waarbij vakmanschap en comfort samenkomen als een koninklijk duet. Voor kopers die status, rust en onmiskenbare présence willen op wielen is het de ultieme keuze — een voertuig dat indruk maakt bij elke bocht.

details
Hongqi E-HS9
Rolls-Royce Cullinan

Kosten en Verbruik

Prijs
81.300 - 104.700 €
Prijs
326.700 - 385.100 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
16 - 16,8 L/100km
Verbruik kWh/100km
19,4 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
465 - 515 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
363 - 380 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
SUV
Stoelen
6 - 7
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.705 - 2.777 kg
Leeggewicht
2.660 kg
Bagageruimte
0 L
Bagageruimte
555 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
2.010 mm
Breedte
2.000 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
455 - 475 kg
Laadvermogen
840 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Benzine Mild Hybride, Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
551 pk
Vermogen pk
571 - 600 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,9 s
Acceleratie 0-100km/u
4,9 - 5,2 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
670 Nm
Koppel
850 - 900 Nm
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
12
Vermogen kW
405 kW
Vermogen kW
420 - 441 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
6.749 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2024
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Hongqi
Merk
Rolls-Royce
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.