Vergelijk prestaties (184 pk vs 725 pk), bagageruimte en prijs (50.700 € vs 385.200 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Honda CR-V of Ferrari Purosangue.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.
Honda CR-V is ruim goedkoper – begint al bij 50.700 € , terwijl Ferrari Purosangue start bij 385.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 334.502 €.
Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Honda CR-V verbruikt 2,6 L/100km en is daarmee veel zuiniger dan Ferrari Purosangue (17,1 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 14,5 L/100km.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft Ferrari Purosangue significant meer vermogen – 725 pk tegenover 184 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 541 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Ferrari Purosangue ruim sneller – 3,3 s tegenover 9 s voor Honda CR-V. Dat is een verschil van ongeveer 5,7 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Ferrari Purosangue levert aanzienlijk meer koppel – 692 Nm tegenover 335 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 357 Nm.
Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.
Zitplaatsen: Honda CR-V biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 4.
Bij het leeggewicht is Honda CR-V lichtjes lichter – 1.821 kg tegenover 2.033 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 212 kg.
Qua bagageruimte biedt Honda CR-V duidelijk meer ruimte – 617 L tegenover 473 L. Dat is een verschil van ongeveer 144 L.
Honda CR-V wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Honda CR-V gedraagt zich als een betrouwbare alleskunner: comfortabel, slim ingedeeld en verrassend ruim, perfect voor gezinnen en roadtrips zonder gedoe. Het is geen spektakelstuk, maar wie praktische degelijkheid en een stressvrije rijervaring zoekt, vindt in deze CR-V precies wat hij nodig heeft — en waarschijnlijk net iets meer binnenruimte dan je ooit zult gebruiken.
detailsDe Ferrari Purosangue voelt als een rasechte Ferrari die moeiteloos de grenzen tussen sportwagen en SUV uitwist, met een silhouet dat zowel brutaal als elegant oogt. Voor wie emotie boven bruikbaarheid plaatst biedt hij dagelijks rijplezier en een soundtrack die je buren vriendelijk jaloers maakt.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
50.700 - 61.800 €
|
Prijs
385.200 €
|
|
Verbruik L/100km
2,6 - 6,7 L/100km
|
Verbruik L/100km
17,1 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
78 km
|
Elektrische actieradius
-
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
59 - 152 g/km
|
CO2
389 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
100 L
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
SUV
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
4
|
|
Deuren
-
|
Deuren
5
|
|
Leeggewicht
1.821 - 1.988 kg
|
Leeggewicht
2.033 kg
|
|
Bagageruimte
579 - 617 L
|
Bagageruimte
473 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
4.973 mm
|
|
Breedte
1.866 mm
|
Breedte
2.028 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
1.589 mm
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
439 - 475 kg
|
Laadvermogen
-
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Volledig Hybride, Plug-in Hybride
|
Motortype
Benzine
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
CVT Transmissie
|
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
184 pk
|
Vermogen pk
725 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
9 - 9,5 s
|
Acceleratie 0-100km/u
3,3 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
312 km/u
|
|
Koppel
335 Nm
|
Koppel
692 Nm
|
|
Aantal Cilinders
4
|
Aantal Cilinders
12
|
|
Vermogen kW
135 kW
|
Vermogen kW
533 kW
|
|
Motorinhoud
1.993 cm3
|
Motorinhoud
6.496 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2023
|
|
CO2-efficiëntieklasse
D, E, B
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
|
Merk
Honda
|
Merk
Ferrari
|