VS

Genesis G70 vs Toyota RAV4 vergelijking

Vergelijk prestaties (245 pk vs 309 pk), bagageruimte en prijs (45.700 € vs 44.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Genesis G70 of Toyota RAV4.

Genesis G70 vs Toyota RAV4: de belangrijkste verschillen

Genesis G70

details

Toyota RAV4

4,8 (8 Beoordelingen)
beoordeel
  • minimaal goedkoper
  • merkbaar meer vermogen
  • aanzienlijk zuiniger
  • marginaal sneller van 0–100 km/u
  • minimaal lichter
  • zichtbaar meer bagageruimte
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

G70

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Toyota RAV4 is minimaal goedkoper – begint al bij 44.700 € , terwijl Genesis G70 start bij 45.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 1.006 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Toyota RAV4 verbruikt 1,3 L/100km en is daarmee aanzienlijk zuiniger dan Genesis G70 (6,5 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 5,2 L/100km.

RAV4

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Toyota RAV4 merkbaar meer vermogen309 pk tegenover 245 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 64 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Toyota RAV4 marginaal sneller5,8 s tegenover 6,1 s voor Genesis G70. Dat is een verschil van ongeveer 0,3 s.

G70

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Toyota RAV4 minimaal lichter – 1.655 kg tegenover 1.727 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 72 kg.

Qua bagageruimte biedt Toyota RAV4 zichtbaar meer ruimte – 514 L tegenover 330 L. Dat is een verschil van ongeveer 184 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Toyota RAV4 merkbaar meer laadvermogen – 610 kg tegenover 452 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 158 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Toyota RAV4 overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 44.700
RAV4

Toyota RAV4

  • Motortype : Volledig Hybride, Plug-in Hybride
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 185 - 309 pk
  • Verbruik L/100km : 1,3 - 5,3 L/100km
  • Elektrische actieradius : 133 - 137 km
Genesis G70
Toyota RAV4

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Genesis G70

De Genesis G70 is een elegante sportlimousine die op rijplezier en hoogwaardige afwerking mikt zonder al te opzichtig te doen, ideaal voor wie meer wil dan alleen een statussymbool. Het interieur voelt luxueus en doordacht aan, met veel uitrusting die je bij concurrenten vaak eerst moet uitzoeken — een slimme keuze voor kopers die kwaliteit willen zonder poespas.

details

Toyota RAV4

De Toyota RAV4 is een ruime en betrouwbare SUV die zich goed leent voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Met een comfortabele rijhouding, degelijke afwerking en moderne veiligheidstechnieken voelt hij solide aan zonder poespas.

details
Genesis G70
Toyota RAV4

Kosten en Verbruik

Prijs
45.700 - 52.800 €
Prijs
44.700 - 64.300 €
Verbruik L/100km
6,5 - 9,1 L/100km
Verbruik L/100km
1,3 - 5,3 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
133 - 137 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
170 - 206 g/km
CO2
30 - 121 g/km
Tankinhoud
60 L
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Sedan
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
4
Deuren
-
Leeggewicht
1.727 - 1.858 kg
Leeggewicht
1.655 - 1.960 kg
Bagageruimte
330 L
Bagageruimte
446 - 514 L
Lengte
4.685 mm
Lengte
-
Breedte
1.850 mm
Breedte
1.880 mm
Hoogte
1.400 mm
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
413 - 452 kg
Laadvermogen
515 - 610 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine, Diesel
Motortype
Volledig Hybride, Plug-in Hybride
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
CVT Transmissie
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Vermogen pk
200 - 245 pk
Vermogen pk
185 - 309 pk
Acceleratie 0-100km/u
6,1 - 7,9 s
Acceleratie 0-100km/u
5,8 - 8 s
Maximale Snelheid
230 - 240 km/u
Maximale Snelheid
-
Koppel
353 - 440 Nm
Koppel
-
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
147 - 180 kW
Vermogen kW
136 - 227 kW
Motorinhoud
1.998 - 2.199 cm3
Motorinhoud
2.487 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.021 - 2.023
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
G, F
CO2-efficiëntieklasse
C, D, B
Merk
Genesis
Merk
Toyota
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.