Vergelijk prestaties (453 pk vs 551 pk), bagageruimte en prijs (61.400 € vs 81.300 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Ford Mustang Coupe of Hongqi E-HS9.
Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.
Ford Mustang Coupe is merkbaar goedkoper – begint al bij 61.400 € , terwijl Hongqi E-HS9 start bij 81.300 € . Dat is een verschil van ongeveer 19.924 €.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Wat motorvermogen betreft heeft Hongqi E-HS9 enigszins meer vermogen – 551 pk tegenover 453 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 98 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Ford Mustang Coupe een beetje sneller – 4,4 s tegenover 4,9 s voor Hongqi E-HS9. Dat is een verschil van ongeveer 0,5 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Hongqi E-HS9 levert iets meer koppel – 670 Nm tegenover 540 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 130 Nm.
Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.
Zitplaatsen: Hongqi E-HS9 biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 4.
Bij het leeggewicht is Ford Mustang Coupe veel lichter – 1.808 kg tegenover 2.705 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 897 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Hongqi E-HS9 opvallend meer laadvermogen – 475 kg tegenover 334 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 141 kg.
Hongqi E-HS9 laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Ford Mustang Coupé is een flink aanwezige sportwagen die precies weet te imponeren zonder zich te veel in te houden; een statement op wielen met een soundtrack die liefhebbers doet glimlachen. Voor wie rijplezier en karakter boven kleurloze efficiëntie zet, is dit een auto die emoties verkoopt en elke rit tot een klein feestje maakt.
details
De Hongqi E-HS9 is een elektrische vlaggenschip-SUV die indruk wil maken met statige presence en een weelderig interieur dat aan een luxe lounge doet denken. Als je op zoek bent naar comfort, ruimte en een auto die opvalt in een zee van anonieme SUV’s, dan is dit een gedurfde en verrassend volwassen optie.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
61.400 - 77.800 €
|
Prijs
81.300 - 104.700 €
|
|
Verbruik L/100km
12 - 12,4 L/100km
|
Verbruik L/100km
-
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
19,4 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
465 - 515 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
275 - 282 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Coupé
|
Carrosserietype
SUV
|
|
Stoelen
4
|
Stoelen
6 - 7
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.808 - 1.837 kg
|
Leeggewicht
2.705 - 2.777 kg
|
|
Bagageruimte
-
|
Bagageruimte
0 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.916 - 1.917 mm
|
Breedte
2.010 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
327 - 334 kg
|
Laadvermogen
455 - 475 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Benzine
|
Motortype
Elektrisch
|
|
Transmissie
Handmatig, Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
446 - 453 pk
|
Vermogen pk
551 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
4,4 - 5,3 s
|
Acceleratie 0-100km/u
4,9 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
540 Nm
|
Koppel
670 Nm
|
|
Aantal Cilinders
8
|
Aantal Cilinders
-
|
|
Vermogen kW
328 - 334 kW
|
Vermogen kW
405 kW
|
|
Motorinhoud
5.038 cm3
|
Motorinhoud
-
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2024
|
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
|
Merk
Ford
|
Merk
Hongqi
|