Vergelijk prestaties (340 pk vs 202 pk), bagageruimte en prijs (43.100 € vs 34.100 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Ford Capri of SsangYong Musso.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.
SsangYong Musso is zichtbaar goedkoper – begint al bij 34.100 € , terwijl Ford Capri start bij 43.100 € . Dat is een verschil van ongeveer 9.060 €.
Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.
Wat motorvermogen betreft heeft Ford Capri ruim meer vermogen – 340 pk tegenover 202 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 138 pk.
Ook bij het koppel is er een verschil: Ford Capri levert aanzienlijk meer koppel – 679 Nm tegenover 400 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 279 Nm.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.
Bij het leeggewicht is Ford Capri minimaal lichter – 2.001 kg tegenover 2.045 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 44 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt SsangYong Musso ruim meer laadvermogen – 1.010 kg tegenover 587 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 423 kg.
Ford Capri is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Capri is een iconische coupé met het soort uitstraling dat elke rotonde verandert in een catwalk; strak, speels en net niet te serieus. Voor wie wil opvallen zonder al te veel moeite is de Capri een charmante keuze die rijden weer een stukje leuker maakt.
detailsDe Musso is een robuuste pick-up die comfort en praktisch nut verrassend goed weet te combineren, ideaal voor wie werk en weekendavonturen naadloos wil combineren. Hij voelt degelijk gebouwd aan, biedt slimme laadoplossingen en een comfortabele rit — misschien niet de meest sexy verschijning, maar wel een slimme, nuchtere keuze voor kopers die vooral willen dat het wérkt.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
43.100 - 61.400 €
|
Prijs
34.100 - 50.600 €
|
|
Verbruik L/100km
-
|
Verbruik L/100km
8,4 - 9,3 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
13,8 - 16,5 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
439 - 627 km
|
Elektrische actieradius
-
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 g/km
|
CO2
221 - 245 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
75 L
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
Pick-up
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
-
|
Deuren
4
|
|
Leeggewicht
2.001 - 2.206 kg
|
Leeggewicht
2.045 - 2.260 kg
|
|
Bagageruimte
572 L
|
Bagageruimte
-
|
|
Lengte
-
|
Lengte
5.095 - 5.405 mm
|
|
Breedte
1.872 mm
|
Breedte
1.950 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
1.840 - 1.855 mm
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
539 - 587 kg
|
Laadvermogen
785 - 1.010 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch
|
Motortype
Diesel
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Handmatig, Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
|
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
190 - 340 pk
|
Vermogen pk
202 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
5,3 - 8 s
|
Acceleratie 0-100km/u
-
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
183 - 187 km/u
|
|
Koppel
350 - 679 Nm
|
Koppel
400 Nm
|
|
Aantal Cilinders
-
|
Aantal Cilinders
4
|
|
Vermogen kW
140 - 250 kW
|
Vermogen kW
149 kW
|
|
Motorinhoud
-
|
Motorinhoud
2.157 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2026
|
Bouwjaar
2.022 - 2.024
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
|
Merk
Ford
|
Merk
SsangYong
|