Vergelijk prestaties (70 pk vs 490 pk), bagageruimte en prijs (16.800 € vs 48.300 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Fiat Panda of NIO ET5.
Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.
Fiat Panda is aanzienlijk goedkoper – begint al bij 16.800 € , terwijl NIO ET5 start bij 48.300 € . Dat is een verschil van ongeveer 31.531 €.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Wat motorvermogen betreft heeft NIO ET5 significant meer vermogen – 490 pk tegenover 70 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 420 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is NIO ET5 aanzienlijk sneller – 4 s tegenover 13,9 s voor Fiat Panda. Dat is een verschil van ongeveer 9,9 s.
Qua topsnelheid ligt NIO ET5 lichtjes duidelijk voor – hij haalt 200 km/u, terwijl Fiat Panda stopt bij 164 km/u. Het verschil bedraagt ongeveer 36 km/u.
Ook bij het koppel is er een verschil: NIO ET5 levert ruim meer koppel – 700 Nm tegenover 92 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 608 Nm.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Zitplaatsen: NIO ET5 biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 4.
Bij het leeggewicht is Fiat Panda significant lichter – 1.055 kg tegenover 2.215 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 1.160 kg.
Qua bagageruimte biedt NIO ET5 ruim meer ruimte – 386 L tegenover 225 L. Dat is een verschil van ongeveer 161 L.
Bij de maximale laadcapaciteit biedt NIO ET5 duidelijk meer ruimte – tot 1.135 L, ongeveer 265 L meer dan Fiat Panda.
Wat laadvermogen betreft biedt NIO ET5 duidelijk meer laadvermogen – 475 kg tegenover 365 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 110 kg.
NIO ET5 laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Panda voelt als een slimme stadsgenoot: compact, vrolijk en verrassend praktisch voor alledaags gebruik. Met verrassend veel binnenruimte en nuchter gebruiksgemak is de Panda een verstandige keuze voor wie betaalbaarheid en charme wil zonder poespas.
detailsDe NIO ET5 is een elegante, futuristische elektrische sedan die opvalt met strakke lijnen, hoogwaardige afwerking en een interieur dat zowel modern als bijzonder gebruiksvriendelijk aanvoelt. Op de weg combineert de ET5 verfijnde rij-eigenschappen met slimme technologieën, een slimme keuze voor wie stijl, comfort en gemak wil — zonder al te veel poespas.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
16.800 €
|
Prijs
48.300 - 69.700 €
|
|
Verbruik L/100km
5 L/100km
|
Verbruik L/100km
-
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
18,6 - 18,9 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
456 - 590 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
73,5 - 90 kWh
|
|
CO2
113 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Tankinhoud
38 L
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Hatchback
|
Carrosserietype
Hatchback
|
|
Stoelen
4
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
5
|
Deuren
5
|
|
Leeggewicht
1.055 kg
|
Leeggewicht
2.215 - 2.235 kg
|
|
Bagageruimte
225 L
|
Bagageruimte
386 L
|
|
Lengte
3.635 mm
|
Lengte
4.790 mm
|
|
Breedte
1.643 mm
|
Breedte
1.960 mm
|
|
Hoogte
1.551 mm
|
Hoogte
1.499 mm
|
|
Maximale Bagageruimte
870 L
|
Maximale Bagageruimte
1.135 L
|
|
Laadvermogen
365 kg
|
Laadvermogen
455 - 475 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Benzine mildhybride
|
Motortype
Elektrisch
|
|
Transmissie
Handmatig
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
70 pk
|
Vermogen pk
490 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
13,9 s
|
Acceleratie 0-100km/u
4 s
|
|
Maximale Snelheid
164 km/u
|
Maximale Snelheid
200 km/u
|
|
Koppel
92 Nm
|
Koppel
700 Nm
|
|
Aantal Cilinders
3
|
Aantal Cilinders
-
|
|
Vermogen kW
51 kW
|
Vermogen kW
360 kW
|
|
Motorinhoud
999 cm3
|
Motorinhoud
-
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2024
|
Bouwjaar
2023
|
|
CO2-efficiëntieklasse
C
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
|
Merk
Fiat
|
Merk
NIO
|