VS

BYD Seal U vs Maxus Deliver 3 vergelijking

Vergelijk prestaties (324 pk vs 160 pk), bagageruimte en prijs (40.700 € vs 39.900 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BYD Seal U of Maxus Deliver 3.

BYD Seal U vs Maxus Deliver 3: de belangrijkste verschillen

BYD Seal U

4,1 (7 Beoordelingen)
beoordeel
  • veel meer vermogen
  • veel zuiniger
  • aanzienlijk meer elektrische actieradius
  • ruim sneller van 0–100 km/u
details

Maxus Deliver 3

3,7 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • marginaal goedkoper
  • enigszins lichter
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Seal U

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Maxus Deliver 3 is marginaal goedkoper – begint al bij 39.900 € , terwijl BYD Seal U start bij 40.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 745 €.

Bij het stroomverbruik heeft BYD Seal U het voordeel: met 12,1 kWh/100km is dit model veel efficiënter dan Maxus Deliver 3, dat 20,2 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 8,1 kWh/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt BYD Seal U aanzienlijk meer bereik: tot 500 km, ongeveer 231 km meer dan Maxus Deliver 3.

Deliver 3

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft BYD Seal U veel meer vermogen324 pk tegenover 160 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 164 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is BYD Seal U ruim sneller5,9 s tegenover 8,9 s voor Maxus Deliver 3. Dat is een verschil van ongeveer 3 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: BYD Seal U levert veel meer koppel – 550 Nm tegenover 225 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 325 Nm.

Seal U

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: BYD Seal U biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Maxus Deliver 3 enigszins lichter – 1.690 kg tegenover 1.940 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 250 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Maxus Deliver 3 significant meer laadvermogen – 970 kg tegenover 410 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 560 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

BYD Seal U is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 40.700
Seal U

BYD Seal U

  • Motortype : Elektrisch, Plug-in Hybride
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 218 - 324 pk
  • Verbruik kWh/100km : 12,1 - 20,5 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 70 - 500 km
BYD Seal U
Maxus Deliver 3

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

BYD Seal U

De BYD Seal U valt op met zijn gestroomlijnde coupéachtige lijnen en een moderne, fraai afgewerkte cabine die zich duidelijk richt op kopers die stijl en slimme techniek willen combineren. Wie een ruim, comfortabel alternatief zoekt voor traditionele merken krijgt veel auto voor zijn geld — en ja, hij rijdt verrassend vlot zonder dat je meteen in de premiumprijszone terechtkomt.

details

Maxus Deliver 3

De Maxus Deliver 3 voelt als een betrouwbaar werkpaard dat je dagelijkse klusjes moeiteloos klaart, met slimme indelingen en een no‑nonsense karakter. Voor ondernemers die efficiëntie en comfort willen zonder poespas is dit een overtuigende keuze die stilletjes maar effectief z’n werk doet.

details
BYD Seal U
Maxus Deliver 3

Kosten en Verbruik

Prijs
40.700 - 47.300 €
Prijs
39.900 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
12,1 - 20,5 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
20,2 kWh/100km
Elektrische actieradius
70 - 500 km
Elektrische actieradius
269 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 - 71 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Bestelwagen
Stoelen
5
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.940 - 2.147 kg
Leeggewicht
1.690 kg
Bagageruimte
425 - 552 L
Bagageruimte
-
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.890 mm
Breedte
1.780 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
410 kg
Laadvermogen
970 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch, Plug-in Hybride
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak, Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
218 - 324 pk
Vermogen pk
160 pk
Acceleratie 0-100km/u
5,9 - 9,6 s
Acceleratie 0-100km/u
8,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
300 - 550 Nm
Koppel
225 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
160 - 238 kW
Vermogen kW
118 kW
Motorinhoud
1.497 - 1.498 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.026
Bouwjaar
2023
CO2-efficiëntieklasse
A, B
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
BYD
Merk
Maxus
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.