VS

BMW 4 Series Coupe vs Land Rover Range Rover Evoque vergelijking

Vergelijk prestaties (530 pk vs 269 pk), bagageruimte en prijs (54.800 € vs 51.300 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BMW 4 Series Coupe of Land Rover Range Rover Evoque.

BMW 4 Series Coupe vs Land Rover Range Rover Evoque: de belangrijkste verschillen

BMW 4 Series Coupe

5 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • veel meer vermogen
  • veel sneller van 0–100 km/u
  • iets lichter
details

Land Rover Range Rover Evoque

2,5 (3 Beoordelingen)
beoordeel
  • marginaal goedkoper
  • zichtbaar zuiniger
  • nauwelijks meer bagageruimte
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

4 Series Coupe

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Land Rover Range Rover Evoque is marginaal goedkoper – begint al bij 51.300 € , terwijl BMW 4 Series Coupe start bij 54.800 € . Dat is een verschil van ongeveer 3.457 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Land Rover Range Rover Evoque verbruikt 3,7 L/100km en is daarmee zichtbaar zuiniger dan BMW 4 Series Coupe (4,8 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 1,1 L/100km.

Range Rover Evoque

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft BMW 4 Series Coupe veel meer vermogen530 pk tegenover 269 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 261 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is BMW 4 Series Coupe veel sneller3,5 s tegenover 7,2 s voor Land Rover Range Rover Evoque. Dat is een verschil van ongeveer 3,7 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: BMW 4 Series Coupe levert zichtbaar meer koppel – 700 Nm tegenover 540 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 160 Nm.

4 Series Coupe

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: Land Rover Range Rover Evoque biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 4.

Bij het leeggewicht is BMW 4 Series Coupe iets lichter – 1.600 kg tegenover 1.792 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 192 kg.

Qua bagageruimte biedt Land Rover Range Rover Evoque nauwelijks meer ruimte – 472 L tegenover 440 L. Dat is een verschil van ongeveer 32 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Land Rover Range Rover Evoque merkbaar meer laadvermogen – 600 kg tegenover 415 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 185 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

BMW 4 Series Coupe is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 54.800
4 Series Coupe

BMW 4 Series Coupe

  • Motortype Diesel mildhybride, Benzine, Benzine mildhybride
  • Transmissie Automatisch, Handmatig
  • Aandrijving Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk 184 - 530 pk
  • Verbruik L/100km 4,8 - 10 L/100km
BMW 4 Series Coupe
Land Rover Range Rover Evoque

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

BMW 4 Series Coupe

De BMW 4 Serie Coupé combineert strakke lijnen en een gespierde, uitnodigende houding die meteen duidelijk maakt dat dit geen saaie sedan is. Hij rijdt scherp en opvallend verfijnd, met genoeg luxe om dagelijks te imponeren en net dat beetje karakter dat je glimlachend naar huis laat rijden.

details

Land Rover Range Rover Evoque

De Range Rover Evoque combineert stijlvolle Britse flair met praktische terreinwaardige capaciteiten, waardoor hij zowel in de drukke binnenstad als op minder begaanbare wegen goed uit de verf komt. Voor kopers die willen opvallen zonder poespas levert hij verfijnde luxe, slimme snufjes en een rijgevoel dat verrassend premium aanvoelt.

details
BMW 4 Series Coupe
Land Rover Range Rover Evoque

Kosten en Verbruik

Prijs
54.800 - 111.400 €
Prijs
51.300 - 76.900 €
Verbruik L/100km
4,8 - 10 L/100km
Verbruik L/100km
3,7 - 7,8 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
67 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
126 - 226 g/km
CO2
85 - 177 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
SUV
Stoelen
4
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.600 - 1.895 kg
Leeggewicht
1.792 - 2.157 kg
Bagageruimte
440 L
Bagageruimte
472 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.852 - 1.887 mm
Breedte
1.900 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
355 - 415 kg
Laadvermogen
503 - 600 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel mildhybride, Benzine, Benzine mildhybride
Motortype
Benzine mildhybride, Diesel mildhybride, Plug-in hybride
Transmissie
Automatisch, Handmatig
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak, Handgeschakelde Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Vermogen pk
184 - 530 pk
Vermogen pk
160 - 269 pk
Acceleratie 0-100km/u
3,5 - 7,5 s
Acceleratie 0-100km/u
7,2 - 10,3 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
300 - 700 Nm
Koppel
260 - 540 Nm
Aantal Cilinders
4 - 6
Aantal Cilinders
3 - 4
Vermogen kW
135 - 390 kW
Vermogen kW
118 - 198 kW
Motorinhoud
1.995 - 2.998 cm3
Motorinhoud
1.498 - 1.998 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.025
Bouwjaar
2.025 - 2.026
CO2-efficiëntieklasse
D, E, F, G
CO2-efficiëntieklasse
G, F, B
Merk
BMW
Merk
Land Rover
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.