VS

Abarth 500 595 695 vs SsangYong Korando vergelijking

Vergelijk prestaties (155 pk vs 190 pk), bagageruimte en prijs (38.600 € vs 32.000 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Abarth 500 595 695 of SsangYong Korando.

Abarth 500 595 695 vs SsangYong Korando: de belangrijkste verschillen

Abarth 500 595 695

4,1 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • opvallend sneller van 0–100 km/u
  • marginaal lichter
details

SsangYong Korando

4,4 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • opvallend goedkoper
  • iets meer vermogen
  • nauwelijks zuiniger
  • duidelijk meer elektrische actieradius
  • significant meer bagageruimte
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

500 595 695

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

SsangYong Korando is opvallend goedkoper – begint al bij 32.000 € , terwijl Abarth 500 595 695 start bij 38.600 € . Dat is een verschil van ongeveer 6.609 €.

Bij het stroomverbruik heeft SsangYong Korando het voordeel: met 16,8 kWh/100km is dit model nauwelijks efficiënter dan Abarth 500 595 695, dat 17,1 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 0,3 kWh/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt SsangYong Korando duidelijk meer bereik: tot 339 km, ongeveer 74 km meer dan Abarth 500 595 695.

Korando

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft SsangYong Korando iets meer vermogen190 pk tegenover 155 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 35 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Abarth 500 595 695 opvallend sneller7 s tegenover 8,4 s voor SsangYong Korando. Dat is een verschil van ongeveer 1,4 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: SsangYong Korando levert opvallend meer koppel – 360 Nm tegenover 235 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 125 Nm.

500 595 695

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: SsangYong Korando biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 4.

Bij het leeggewicht is Abarth 500 595 695 marginaal lichter – 1.410 kg tegenover 1.517 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 107 kg.

Qua bagageruimte biedt SsangYong Korando significant meer ruimte – 551 L tegenover 185 L. Dat is een verschil van ongeveer 366 L.

Wat laadvermogen betreft biedt SsangYong Korando iets meer laadvermogen – 463 kg tegenover 385 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 78 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

SsangYong Korando is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 32.000
Korando

SsangYong Korando

  • Motortype Benzine, Elektrisch
  • Transmissie Handmatig, Automatisch
  • Aandrijving Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk 163 - 190 pk
  • Verbruik L/100km 7,5 - 8,6 L/100km
  • Verbruik kWh/100km 16,8 kWh/100km
  • Elektrische actieradius 339 km
Abarth 500 595 695
SsangYong Korando

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Abarth 500 595 695

De Abarth 500, 595 en 695 zijn compacte bommetjes met een brutale uitstraling en een uitlaatconcert dat je niet snel zult vergeten. Ze bezorgen pure rijpret en een scherp stuurgevoel met genoeg personalisatiemogelijkheden om ze helemaal eigen te maken, maar check altijd of het praktische plaatje past bij je dagelijkse ritten voordat je instapt.

details

SsangYong Korando

De Korando combineert stoer design met verrassend veel binnenruimte, waardoor hij aantrekkelijk is voor wie praktisch comfort zoekt zonder poespas. Met slimme uitrusting en een scherp prijsgevoel is het een interessante keuze voor kopers die meer auto voor hun geld willen — en die graag opvallen zonder overdrijven.

details
Abarth 500 595 695
SsangYong Korando

Kosten en Verbruik

Prijs
38.600 - 45.700 €
Prijs
32.000 - 49.800 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
7,5 - 8,6 L/100km
Verbruik kWh/100km
17,1 - 18,8 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
16,8 kWh/100km
Elektrische actieradius
242 - 265 km
Elektrische actieradius
339 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
0 - 197 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
50 L

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Hatchback
Carrosserietype
SUV
Stoelen
4
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
5
Leeggewicht
1.410 - 1.435 kg
Leeggewicht
1.517 - 1.840 kg
Bagageruimte
185 L
Bagageruimte
551 L
Lengte
-
Lengte
4.450 - 4.465 mm
Breedte
1.682 mm
Breedte
1.870 mm
Hoogte
-
Hoogte
1.620 - 1.645 mm
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
1.248 L
Laadvermogen
370 - 385 kg
Laadvermogen
410 - 463 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Benzine, Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Handmatig, Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak, Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Vermogen pk
155 pk
Vermogen pk
163 - 190 pk
Acceleratie 0-100km/u
7 s
Acceleratie 0-100km/u
8,4 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
156 - 191 km/u
Koppel
235 Nm
Koppel
260 - 360 Nm
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
114 kW
Vermogen kW
120 - 140 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
1.497 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2023
Bouwjaar
2.021 - 2.023
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
F, G, A
Merk
Abarth
Merk
SsangYong
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.