VS

VW Golf vs Hongqi EH7 vergelijking

Vergelijk prestaties (325 pk vs 343 pk), bagageruimte en prijs (33.500 € vs 59.000 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – VW Golf of Hongqi EH7.

VW Golf vs Hongqi EH7: de belangrijkste verschillen

VW Golf

4,6 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • significant goedkoper
  • marginaal sneller van 0–100 km/u
  • ruim meer bagageruimte
details

Hongqi EH7

  • minimaal meer vermogen
  • aanzienlijk meer elektrische actieradius
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Golf

Kosten en verbruik

Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.

VW Golf is significant goedkoper – begint al bij 33.500 € , terwijl Hongqi EH7 start bij 59.000 € . Dat is een verschil van ongeveer 25.420 €.

Bij de elektrische actieradius biedt Hongqi EH7 aanzienlijk meer bereik: tot 655 km, ongeveer 512 km meer dan VW Golf.

EH7

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Hongqi EH7 minimaal meer vermogen343 pk tegenover 325 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 18 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is VW Golf marginaal sneller5,3 s tegenover 5,8 s voor Hongqi EH7. Dat is een verschil van ongeveer 0,5 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Hongqi EH7 levert nauwelijks meer koppel – 450 Nm tegenover 420 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 30 Nm.

Golf

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Qua bagageruimte biedt VW Golf ruim meer ruimte – 381 L tegenover 0 L. Dat is een verschil van ongeveer 381 L.

Wie wint de race in de datacheck?

Hongqi EH7 wint nipt in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

€ 58.969
EH7

Hongqi EH7

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk : 343 pk
  • Verbruik kWh/100km : 16,7 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 655 km
VW Golf
Hongqi EH7

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

VW Golf

De Golf is al jaren de nuchtere alleskunner van het segment: degelijk gebouwd, praktisch in gebruik en met een wegligging die vertrouwen geeft. Geen opvallende showauto, maar een betrouwbare en comfortabele metgezel die precies levert wat je dagelijks nodig hebt.

details

Hongqi EH7

De Hongqi EH7 is een opvallende, strak gelijnde elektrische sedan die met onmiskenbare Chinese flair de gevestigde orde uitdaagt. Binnenin zet hij een royale, technologisch geladen ambiance neer waardoor de EH7 een slimme keuze is voor wie luxe wil met een tikkeltje bravoure en zonder te veel gedoe.

details
VW Golf
Hongqi EH7

Kosten en Verbruik

Prijs
33.500 - 55.500 €
Prijs
59.000 €
Verbruik L/100km
1,1 - 7,6 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
16,7 kWh/100km
Elektrische actieradius
131 - 143 km
Elektrische actieradius
655 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
25 - 173 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Hatchback
Carrosserietype
Sedan
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.307 - 1.662 kg
Leeggewicht
-
Bagageruimte
273 - 381 L
Bagageruimte
0 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.789 mm
Breedte
1.915 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
438 - 508 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine, Benzine Mild Hybride, Diesel, Plug-in Hybride
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Manuel, Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
116 - 325 pk
Vermogen pk
343 pk
Acceleratie 0-100km/u
5,3 - 10,2 s
Acceleratie 0-100km/u
5,8 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
220 - 420 Nm
Koppel
450 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
85 - 239 kW
Vermogen kW
253 kW
Motorinhoud
1.498 - 1.984 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
D, C, F, B
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
VW
Merk
Hongqi
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.