VS

Toyota Supra vs Maserati GranTurismo vergelijking

Vergelijk prestaties (340 pk vs 550 pk), bagageruimte en prijs (74.500 € vs 161.100 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Toyota Supra of Maserati GranTurismo.

Toyota Supra vs Maserati GranTurismo: de belangrijkste verschillen

Toyota Supra

4,1 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • significant goedkoper
  • duidelijk zuiniger
  • enigszins lichter
details

Maserati GranTurismo

3,3 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • opvallend meer vermogen
  • opvallend sneller van 0–100 km/u
  • nauwelijks meer bagageruimte
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Supra

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Toyota Supra is significant goedkoper – begint al bij 74.500 € , terwijl Maserati GranTurismo start bij 161.100 € . Dat is een verschil van ongeveer 86.587 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Toyota Supra verbruikt 8,1 L/100km en is daarmee duidelijk zuiniger dan Maserati GranTurismo (10 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 1,9 L/100km.

GranTurismo

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Maserati GranTurismo opvallend meer vermogen550 pk tegenover 340 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 210 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Maserati GranTurismo opvallend sneller3,5 s tegenover 4,3 s voor Toyota Supra. Dat is een verschil van ongeveer 0,8 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Maserati GranTurismo levert merkbaar meer koppel – 650 Nm tegenover 500 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 150 Nm.

Supra

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Zitplaatsen: Maserati GranTurismo biedt meer zitplaatsen – 4 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Toyota Supra enigszins lichter – 1.570 kg tegenover 1.795 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 225 kg.

Qua bagageruimte biedt Maserati GranTurismo nauwelijks meer ruimte – 310 L tegenover 290 L. Dat is een verschil van ongeveer 20 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Maserati GranTurismo aanzienlijk meer laadvermogen – 500 kg tegenover 245 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 255 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Maserati GranTurismo leidt duidelijk in het eindoordeel in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 161.100
GranTurismo

Maserati GranTurismo

  • Motortype : Benzine
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 490 - 550 pk
  • Verbruik L/100km : 10 L/100km
Toyota Supra
Maserati GranTurismo

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Toyota Supra

De Toyota Supra is een brutale sportwagen met elegante lijnen en een puur rijgevoel dat je meteen pakt; hij lijkt gemaakt om bochten te verslinden en elke rit spannender te maken. Achter het stuur combineert de Supra moderne verfijning met ouderwetse sensatie — precies de auto voor wie wil opvallen zonder gedoe.

details

Maserati GranTurismo

De Maserati GranTurismo combineert Italiaanse schoonheid met een soundtrack die elke rit tot een klein evenement maakt, waardoor je onvermijdelijk meer aandacht trekt dan je waarschijnlijk wilt. Achter het vloeiende koetswerk schuilt een rijdersauto met karakter en elegantie, perfect voor wie passie belangrijker vindt dan alledaagse logica.

details
Toyota Supra
Maserati GranTurismo

Kosten en Verbruik

Prijs
74.500 €
Prijs
161.100 - 202.300 €
Verbruik L/100km
8,1 L/100km
Verbruik L/100km
10 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
183 g/km
CO2
226 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
2
Stoelen
4
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.570 kg
Leeggewicht
1.795 kg
Bagageruimte
290 L
Bagageruimte
310 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.854 mm
Breedte
1.957 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
245 kg
Laadvermogen
500 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
340 pk
Vermogen pk
490 - 550 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,3 s
Acceleratie 0-100km/u
3,5 - 3,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
500 Nm
Koppel
600 - 650 Nm
Aantal Cilinders
6
Aantal Cilinders
6
Vermogen kW
250 kW
Vermogen kW
361 - 404 kW
Motorinhoud
2.998 cm3
Motorinhoud
2.992 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2024
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Toyota
Merk
Maserati
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.