VS

Toyota Supra vs Ferrari Roma Convertible vergelijking

Vergelijk prestaties (340 pk vs 620 pk), bagageruimte en prijs (74.500 € vs 246.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Toyota Supra of Ferrari Roma Convertible.

Toyota Supra vs Ferrari Roma Convertible: de belangrijkste verschillen

Toyota Supra

4,1 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • significant goedkoper
  • zichtbaar zuiniger
  • minimaal lichter
  • nauwelijks meer bagageruimte
details

Ferrari Roma Convertible

  • aanzienlijk meer vermogen
  • merkbaar sneller van 0–100 km/u
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Supra

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Toyota Supra is significant goedkoper – begint al bij 74.500 € , terwijl Ferrari Roma Convertible start bij 246.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 171.907 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Toyota Supra verbruikt 8,1 L/100km en is daarmee zichtbaar zuiniger dan Ferrari Roma Convertible (10,3 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 2,2 L/100km.

Supra

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Ferrari Roma Convertible aanzienlijk meer vermogen620 pk tegenover 340 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 280 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Ferrari Roma Convertible merkbaar sneller3,4 s tegenover 4,3 s voor Toyota Supra. Dat is een verschil van ongeveer 0,9 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Ferrari Roma Convertible levert opvallend meer koppel – 760 Nm tegenover 500 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 260 Nm.

Supra

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: Ferrari Roma Convertible biedt meer zitplaatsen – 4 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Toyota Supra minimaal lichter – 1.570 kg tegenover 1.654 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 84 kg.

Qua bagageruimte biedt Toyota Supra nauwelijks meer ruimte – 290 L tegenover 272 L. Dat is een verschil van ongeveer 18 L.

Wie wint de race in de datacheck?

Toyota Supra wint overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

€ 74.481
Supra

Toyota Supra

  • Motortype : Benzine
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk : 340 pk
  • Verbruik L/100km : 8,1 L/100km
Toyota Supra
Ferrari Roma Convertible

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Toyota Supra

De Toyota Supra is een brutale sportwagen met elegante lijnen en een puur rijgevoel dat je meteen pakt; hij lijkt gemaakt om bochten te verslinden en elke rit spannender te maken. Achter het stuur combineert de Supra moderne verfijning met ouderwetse sensatie — precies de auto voor wie wil opvallen zonder gedoe.

details

Ferrari Roma Convertible

De Ferrari Roma Spider is een zwoele, strak gelijnde cabriolet die elke boulevard en binnendoorweg tot een catwalk maakt. Hij combineert verfijnde luxe met een speels rijkarakter, ideaal voor kopers die indruk willen maken zonder te schreeuwen — pure Italiaansheid met een knipoog.

details
Toyota Supra
Ferrari Roma Convertible

Kosten en Verbruik

Prijs
74.500 €
Prijs
246.400 €
Verbruik L/100km
8,1 L/100km
Verbruik L/100km
10,3 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
183 g/km
CO2
234 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
80 L

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
Cabriolet
Stoelen
2
Stoelen
4
Deuren
-
Deuren
2
Leeggewicht
1.570 kg
Leeggewicht
1.654 kg
Bagageruimte
290 L
Bagageruimte
272 L
Lengte
-
Lengte
4.656 mm
Breedte
1.854 mm
Breedte
1.974 mm
Hoogte
-
Hoogte
1.306 mm
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
245 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
340 pk
Vermogen pk
620 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,3 s
Acceleratie 0-100km/u
3,4 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
320 km/u
Koppel
500 Nm
Koppel
760 Nm
Aantal Cilinders
6
Aantal Cilinders
8
Vermogen kW
250 kW
Vermogen kW
456 kW
Motorinhoud
2.998 cm3
Motorinhoud
3.855 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2024
Bouwjaar
2023
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Toyota
Merk
Ferrari
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.