VS

SsangYong Musso vs Maxus Deliver 5 vergelijking

Vergelijk prestaties (202 pk vs 163 pk), bagageruimte en prijs (34.100 € vs 47.200 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – SsangYong Musso of Maxus Deliver 5.

SsangYong Musso vs Maxus Deliver 5: de belangrijkste verschillen

SsangYong Musso

  • zichtbaar goedkoper
  • enigszins meer vermogen
details

Maxus Deliver 5

  • minimaal lichter
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Deliver 5

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

SsangYong Musso is zichtbaar goedkoper – begint al bij 34.100 € , terwijl Maxus Deliver 5 start bij 47.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 13.125 €.

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft SsangYong Musso enigszins meer vermogen202 pk tegenover 163 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 39 pk.

Ook bij het koppel is er een verschil: SsangYong Musso levert duidelijk meer koppel – 400 Nm tegenover 240 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 160 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: Maxus Deliver 5 biedt meer zitplaatsen – 6 tegenover 5.

Bij het leeggewicht is Maxus Deliver 5 minimaal lichter – 1.925 kg tegenover 2.045 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 120 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Maxus Deliver 5 lichtjes meer laadvermogen – 1.190 kg tegenover 1.010 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 180 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Maxus Deliver 5 heeft de overhand in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 47.200
Deliver 5

Maxus Deliver 5

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk : 163 pk
  • Verbruik kWh/100km : 21 - 22,5 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 321 - 335 km
SsangYong Musso
Maxus Deliver 5

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

SsangYong Musso

De Musso is een robuuste pick-up die comfort en praktisch nut verrassend goed weet te combineren, ideaal voor wie werk en weekendavonturen naadloos wil combineren. Hij voelt degelijk gebouwd aan, biedt slimme laadoplossingen en een comfortabele rit — misschien niet de meest sexy verschijning, maar wel een slimme, nuchtere keuze voor kopers die vooral willen dat het wérkt.

details

Maxus Deliver 5

De Maxus Deliver 5 voelt aan als een no-nonsense werkpaard: ruim, praktisch en opgezet om goederen zonder poespas te verplaatsen. Wie een betrouwbare bedrijfsauto zoekt met een slimme indeling en weinig franje, ziet in de Deliver 5 een verstandige keuze — perfect voor mensen die willen werken, niet sleutelen.

details
SsangYong Musso
Maxus Deliver 5

Kosten en Verbruik

Prijs
34.100 - 50.600 €
Prijs
47.200 - 50.200 €
Verbruik L/100km
8,4 - 9,3 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
21 - 22,5 kWh/100km
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
321 - 335 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
221 - 245 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
75 L
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Pick-up
Carrosserietype
Bestelwagen
Stoelen
5
Stoelen
3 - 6
Deuren
4
Deuren
-
Leeggewicht
2.045 - 2.260 kg
Leeggewicht
1.925 - 2.085 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
-
Lengte
5.095 - 5.405 mm
Lengte
-
Breedte
1.950 mm
Breedte
1.874 mm
Hoogte
1.840 - 1.855 mm
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
785 - 1.010 kg
Laadvermogen
1.025 - 1.190 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Manuel, Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
202 pk
Vermogen pk
163 pk
Acceleratie 0-100km/u
-
Acceleratie 0-100km/u
10,7 - 11 s
Maximale Snelheid
183 - 187 km/u
Maximale Snelheid
-
Koppel
400 Nm
Koppel
240 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
149 kW
Vermogen kW
120 kW
Motorinhoud
2.157 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2.022 - 2.024
Bouwjaar
2.024 - 2.025
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
SsangYong
Merk
Maxus
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.