VS

Mitsubishi Outlander vs Lynk & Co 08 vergelijking

Vergelijk prestaties (306 pk vs 350 pk), bagageruimte en prijs (50.800 € vs 56.900 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Mitsubishi Outlander of Lynk & Co 08.

Mitsubishi Outlander vs Lynk & Co 08: de belangrijkste verschillen

Mitsubishi Outlander

4,8 (4 Beoordelingen)
beoordeel
  • enigszins goedkoper
  • minimaal lichter
details

Lynk & Co 08

4,7 (3 Beoordelingen)
beoordeel
  • enigszins meer vermogen
  • veel zuiniger
  • aanzienlijk meer elektrische actieradius
  • iets sneller van 0–100 km/u
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Outlander

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Mitsubishi Outlander is enigszins goedkoper – begint al bij 50.800 € , terwijl Lynk & Co 08 start bij 56.900 € . Dat is een verschil van ongeveer 6.106 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Lynk & Co 08 verbruikt 0,9 L/100km en is daarmee veel zuiniger dan Mitsubishi Outlander (2,6 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 1,7 L/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt Lynk & Co 08 aanzienlijk meer bereik: tot 200 km, ongeveer 115 km meer dan Mitsubishi Outlander.

08

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Lynk & Co 08 enigszins meer vermogen350 pk tegenover 306 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 44 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Lynk & Co 08 iets sneller6,8 s tegenover 7,9 s voor Mitsubishi Outlander. Dat is een verschil van ongeveer 1,1 s.

Outlander

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Mitsubishi Outlander minimaal lichter – 2.070 kg tegenover 2.112 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 42 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Mitsubishi Outlander lichtjes meer laadvermogen – 595 kg tegenover 500 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 95 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Lynk & Co 08 laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 56.900
08

Lynk & Co 08

  • Motortype : Plug-in Hybride
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk : 350 pk
  • Verbruik L/100km : 0,9 L/100km
  • Elektrische actieradius : 200 km
Mitsubishi Outlander
Lynk & Co 08

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Mitsubishi Outlander

De Mitsubishi Outlander voelt als een betrouwbare reisgenoot: ruim, praktisch en zelden geneigd tot capriolen, precies wat je zoekt als je ruimte boven glitter verkoopt. Met een degelijke inslag en verrassend prettige rijeigenschappen is hij een slimme keuze voor gezinnen die comfort willen zonder poespas.

details

Lynk & Co 08

De Lynk & Co 08 combineert gedurfde, coupe-achtige lijnen met een modern en verrassend premium interieur dat comfort en slimme connectiviteit vooropzet. Op de weg voelt hij soepel en zelfverzekerd aan — een stijlvolle keuze voor wie karakter wil zonder gedoe, en met genoeg persoonlijkheid om zelfs de saaie parkeerplaats spannend te maken.

details
Mitsubishi Outlander
Lynk & Co 08

Kosten en Verbruik

Prijs
50.800 - 62.800 €
Prijs
56.900 - 61.000 €
Verbruik L/100km
2,6 - 2,7 L/100km
Verbruik L/100km
0,9 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
83 - 85 km
Elektrische actieradius
200 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
60 g/km
CO2
23 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.070 - 2.120 kg
Leeggewicht
2.112 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
540 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.862 mm
Breedte
1.915 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
545 - 595 kg
Laadvermogen
500 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Plug-in Hybride
Motortype
Plug-in Hybride
Transmissie
-
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
-
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
306 pk
Vermogen pk
350 pk
Acceleratie 0-100km/u
7,9 s
Acceleratie 0-100km/u
6,8 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
-
Koppel
-
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
225 kW
Vermogen kW
257 kW
Motorinhoud
2.360 cm3
Motorinhoud
1.499 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2025
CO2-efficiëntieklasse
B
CO2-efficiëntieklasse
B
Merk
Mitsubishi
Merk
Lynk & Co
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.