VS

Mercedes CLE Coupe vs Ferrari SF90 Coupe vergelijking

Vergelijk prestaties (313 pk vs 1.000 pk), bagageruimte en prijs (70.900 € vs 447.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Mercedes CLE Coupe of Ferrari SF90 Coupe.

Mercedes CLE Coupe vs Ferrari SF90 Coupe: de belangrijkste verschillen

Mercedes CLE Coupe

5 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • veel goedkoper
  • significant zuiniger
  • significant meer elektrische actieradius
  • ruim meer bagageruimte
details

Ferrari SF90 Coupe

  • aanzienlijk meer vermogen
  • aanzienlijk sneller van 0–100 km/u
  • zichtbaar lichter
details

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

CLE Coupe

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Mercedes CLE Coupe is veel goedkoper – begint al bij 70.900 € , terwijl Ferrari SF90 Coupe start bij 447.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 376.488 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Mercedes CLE Coupe verbruikt 2,2 L/100km en is daarmee significant zuiniger dan Ferrari SF90 Coupe (6,5 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 4,3 L/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt Mercedes CLE Coupe significant meer bereik: tot 113 km, ongeveer 88 km meer dan Ferrari SF90 Coupe.

SF90 Coupe

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Ferrari SF90 Coupe aanzienlijk meer vermogen1.000 pk tegenover 313 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 687 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Ferrari SF90 Coupe aanzienlijk sneller2,5 s tegenover 6,3 s voor Mercedes CLE Coupe. Dat is een verschil van ongeveer 3,8 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Ferrari SF90 Coupe levert veel meer koppel – 1.066 Nm tegenover 550 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 516 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Mercedes CLE Coupe biedt meer zitplaatsen – 4 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Ferrari SF90 Coupe zichtbaar lichter – 1.645 kg tegenover 2.175 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 530 kg.

Qua bagageruimte biedt Mercedes CLE Coupe ruim meer ruimte – 290 L tegenover 74 L. Dat is een verschil van ongeveer 216 L.

Wie wint de race in de datacheck?

Mercedes CLE Coupe is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 70.900
CLE Coupe

Mercedes CLE Coupe

  • Motortype Plug-in hybride
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk 313 pk
  • Verbruik L/100km 2,2 L/100km
  • Elektrische actieradius 113 km
Mercedes CLE Coupe
Ferrari SF90 Coupe

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Mercedes CLE Coupe

De Mercedes CLE Coupé combineert elegante coupé-lijnen met een moderne, luxueuze uitstraling die meteen de aandacht trekt op de weg. Binnenin vind je verfijnde materialen en slimme tech die het dagelijks rijden aangenaam maken, terwijl hij toch nooit te braaf voelt voor wie af en toe sportief wil sturen.

details

Ferrari SF90 Coupe

De Ferrari SF90 Coupé is een haast futuristische krachtpatser die de grens tussen straatauto en afgeleide racebolide doet vervagen, met een uiterlijk dat zowel agressief als verfijnd oogt. Voor wie zoekt naar de ultieme Ferrari-ervaring — en een garage die dat aankan — levert hij sensationele prestaties en een cockpit die elke rit tot een event maakt.

details
Mercedes CLE Coupe
Ferrari SF90 Coupe

Kosten en Verbruik

Prijs
70.900 - 77.200 €
Prijs
447.400 €
Verbruik L/100km
2,2 L/100km
Verbruik L/100km
6,5 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
113 km
Elektrische actieradius
25 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
49 g/km
CO2
169 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
68 L

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
4
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
2
Leeggewicht
2.175 kg
Leeggewicht
1.645 kg
Bagageruimte
290 L
Bagageruimte
74 L
Lengte
-
Lengte
4.704 mm
Breedte
1.861 mm
Breedte
1.973 mm
Hoogte
-
Hoogte
1.186 mm
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
405 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Plug-in hybride
Motortype
Plug-in hybride
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
313 pk
Vermogen pk
1.000 pk
Acceleratie 0-100km/u
6,3 s
Acceleratie 0-100km/u
2,5 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
340 km/u
Koppel
550 Nm
Koppel
1.066 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
8
Vermogen kW
230 kW
Vermogen kW
735 kW
Motorinhoud
1.999 cm3
Motorinhoud
3.990 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2020
CO2-efficiëntieklasse
B
CO2-efficiëntieklasse
F
Merk
Mercedes-Benz
Merk
Ferrari
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.