Vergelijk prestaties (472 pk vs 204 pk), bagageruimte en prijs (63.100 € vs 36.300 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Mercedes CLE Convertible of Maxus Deliver 7.
Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.
Maxus Deliver 7 is ruim goedkoper – begint al bij 36.300 € , terwijl Mercedes CLE Convertible start bij 63.100 € . Dat is een verschil van ongeveer 26.832 €.
Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Mercedes CLE Convertible verbruikt 4,9 L/100km en is daarmee veel zuiniger dan Maxus Deliver 7 (8 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 3,1 L/100km.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Wat motorvermogen betreft heeft Mercedes CLE Convertible ruim meer vermogen – 472 pk tegenover 204 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 268 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Mercedes CLE Convertible veel sneller – 4,4 s tegenover 11,4 s voor Maxus Deliver 7. Dat is een verschil van ongeveer 7 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Mercedes CLE Convertible levert duidelijk meer koppel – 560 Nm tegenover 375 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 185 Nm.
Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.
Zitplaatsen: Mercedes CLE Convertible biedt meer zitplaatsen – 4 tegenover 3.
Bij het leeggewicht is Mercedes CLE Convertible duidelijk lichter – 1.925 kg tegenover 2.360 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 435 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Maxus Deliver 7 significant meer laadvermogen – 1.140 kg tegenover 435 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 705 kg.
Mercedes CLE Convertible is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Mercedes CLE Cabriolet is een elegante openrijder die met vloeiende lijnen en een stijlvolle kap elke rit tot een klein evenement verheft. Binnenin biedt hij luxueus comfort en slimme snufjes, ideaal voor wie dagelijks gemak en een flinke dosis allure wil — met een knipoog naar pure rijpret.
details
De Maxus Deliver 7 presenteert zich als een praktische en gedurfde keuze voor wie veel wil vervoeren zonder poespas. Met slimme laadoplossingen en een strakke, zakelijke uitstraling is het een no-nonsense werkpaard dat ook verrassend comfortabel rijdt — ideaal voor zelfstandigen die efficiëntie en stijl willen combineren.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
63.100 - 129.600 €
|
Prijs
36.300 - 59.300 €
|
|
Verbruik L/100km
4,9 - 9,6 L/100km
|
Verbruik L/100km
8 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
26,9 - 28,2 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
310 - 370 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
128 - 218 g/km
|
CO2
0 - 211 g/km
|
|
Tankinhoud
66 L
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Cabriolet
|
Carrosserietype
Bestelwagen
|
|
Stoelen
4
|
Stoelen
3
|
|
Deuren
2
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.925 - 2.110 kg
|
Leeggewicht
2.360 - 2.520 kg
|
|
Bagageruimte
375 - 385 L
|
Bagageruimte
-
|
|
Lengte
4.850 - 4.853 mm
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.861 mm
|
Breedte
2.030 mm
|
|
Hoogte
1.424 - 1.435 mm
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
380 - 435 kg
|
Laadvermogen
980 - 1.140 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Benzine Mild Hybride, Diesel Mild Hybride
|
Motortype
Elektrisch, Diesel
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch, Manuel
|
|
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Reductiebak, Handgeschakelde Versnellingsbak
|
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
193 - 472 pk
|
Vermogen pk
148 - 204 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
4,4 - 9,5 s
|
Acceleratie 0-100km/u
11,4 - 11,6 s
|
|
Maximale Snelheid
220 - 250 km/u
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
250 - 560 Nm
|
Koppel
330 - 375 Nm
|
|
Aantal Cilinders
4 - 6
|
Aantal Cilinders
4
|
|
Vermogen kW
142 - 347 kW
|
Vermogen kW
108 - 150 kW
|
|
Motorinhoud
1.993 - 2.999 cm3
|
Motorinhoud
1.996 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2.024 - 2.025
|
Bouwjaar
2.024 - 2.025
|
|
CO2-efficiëntieklasse
G, E, F, D
|
CO2-efficiëntieklasse
A, G
|
|
Merk
Mercedes-Benz
|
Merk
Maxus
|