VS

Maserati Levante vs Hongqi HS5 vergelijking

Vergelijk prestaties (430 pk vs 218 pk), bagageruimte en prijs (111.400 € vs 42.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Maserati Levante of Hongqi HS5.

Maserati Levante vs Hongqi HS5: de belangrijkste verschillen

Maserati Levante

5 (4 Beoordelingen)
beoordeel
  • significant meer vermogen
  • ruim sneller van 0–100 km/u
  • veel meer bagageruimte
details

Hongqi HS5

  • ruim goedkoper
  • nauwelijks zuiniger
  • lichtjes lichter
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Levante

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Hongqi HS5 is ruim goedkoper – begint al bij 42.700 € , terwijl Maserati Levante start bij 111.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 68.668 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Hongqi HS5 verbruikt 9,5 L/100km en is daarmee nauwelijks zuiniger dan Maserati Levante (9,7 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 0,2 L/100km.

HS5

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft Maserati Levante significant meer vermogen430 pk tegenover 218 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 212 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Maserati Levante ruim sneller5,2 s tegenover 8,7 s voor Hongqi HS5. Dat is een verschil van ongeveer 3,5 s.

Qua topsnelheid ligt Maserati Levante duidelijk duidelijk voor – hij haalt 264 km/u, terwijl Hongqi HS5 stopt bij 204 km/u. Het verschil bedraagt ongeveer 60 km/u.

Ook bij het koppel is er een verschil: Maserati Levante levert aanzienlijk meer koppel – 580 Nm tegenover 340 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 240 Nm.

Levante

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Hongqi HS5 lichtjes lichter – 1.805 kg tegenover 2.165 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 360 kg.

Qua bagageruimte biedt Maserati Levante veel meer ruimte – 580 L tegenover 0 L. Dat is een verschil van ongeveer 580 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Maserati Levante zichtbaar meer laadvermogen – 615 kg tegenover 450 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 165 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Maserati Levante domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 111.400
Levante

Maserati Levante

  • Motortype : Benzine Mild Hybride, Benzine
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 330 - 430 pk
  • Verbruik L/100km : 9,7 - 12,1 L/100km
Maserati Levante
Hongqi HS5

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Maserati Levante

De Levante is een Italiaanse showstopper die met zijn gespierde lijnen en sonore motorgeluid elke parkeerplaats in een catwalk verandert. Binnenin vind je luxueuze materialen en een rijdynamiek die balanceert tussen comfortabele grand tourer en speelse sport‑SUV — perfect voor kopers die willen opvallen en plezier willen maken, zolang ze niet op zoek zijn naar de goedkoopste keuze.

details

Hongqi HS5

De Hongqi HS5 valt op met zijn imposante presence en elegante, bijna koninklijke uitstraling die meteen de aandacht trekt. Voor wie comfort en luxe zoekt met een gezonde dosis persoonlijkheid is de HS5 een verrassend aantrekkelijk alternatief — en de buren zullen er zeker naar vragen.

details
Maserati Levante
Hongqi HS5

Kosten en Verbruik

Prijs
111.400 - 149.200 €
Prijs
42.700 €
Verbruik L/100km
9,7 - 12,1 L/100km
Verbruik L/100km
9,5 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
221 - 273 g/km
CO2
240 g/km
Tankinhoud
80 L
Tankinhoud
64 L

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
4
Deuren
5
Leeggewicht
2.165 - 2.184 kg
Leeggewicht
1.805 kg
Bagageruimte
580 L
Bagageruimte
0 L
Lengte
5.005 mm
Lengte
4.760 mm
Breedte
1.981 mm
Breedte
1.907 mm
Hoogte
1.693 mm
Hoogte
1.700 mm
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
316 - 615 kg
Laadvermogen
450 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine Mild Hybride, Benzine
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
330 - 430 pk
Vermogen pk
218 pk
Acceleratie 0-100km/u
5,2 - 6 s
Acceleratie 0-100km/u
8,7 s
Maximale Snelheid
245 - 264 km/u
Maximale Snelheid
204 km/u
Koppel
450 - 580 Nm
Koppel
340 Nm
Aantal Cilinders
4 - 6
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
243 - 316 kW
Vermogen kW
160 kW
Motorinhoud
1.995 - 2.979 cm3
Motorinhoud
1.989 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2023
Bouwjaar
2025
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Maserati
Merk
Hongqi
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.