Vergelijk prestaties (131 pk vs 700 pk), bagageruimte en prijs (35.300 € vs 252.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Honda HR-V of McLaren Supercar Series Coupe.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.
Honda HR-V is veel goedkoper – begint al bij 35.300 € , terwijl McLaren Supercar Series Coupe start bij 252.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 217.393 €.
Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: McLaren Supercar Series Coupe verbruikt 4,6 L/100km en is daarmee enigszins zuiniger dan Honda HR-V (5,4 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 0,8 L/100km.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Wat motorvermogen betreft heeft McLaren Supercar Series Coupe aanzienlijk meer vermogen – 700 pk tegenover 131 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 569 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is McLaren Supercar Series Coupe significant sneller – 3 s tegenover 10,6 s voor Honda HR-V. Dat is een verschil van ongeveer 7,6 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: McLaren Supercar Series Coupe levert aanzienlijk meer koppel – 720 Nm tegenover 253 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 467 Nm.
Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.
Zitplaatsen: Honda HR-V biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.
Bij het leeggewicht is Honda HR-V minimaal lichter – 1.452 kg tegenover 1.498 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 46 kg.
Honda HR-V laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Honda HR-V combineert slimme binnenruimte met een vlotte uitstraling en rijdt in het dagelijks verkeer opvallend comfortabel en verfijnd, zonder te veel poeha. Wie een betrouwbare en praktische crossover zoekt met een fijne mix van rijplezier en degelijkheid, vindt in deze HR‑V een verstandige keuze die ook nog eens makkelijk in de garage past.
detailsDe McLaren Super Series Coupé is een flamboyante sportwagen die compromisloze prestaties combineert met sculpturale lijnen en een pure focus op de bestuurder. Voor wie een intense rijervaring wil en graag opvalt, is het een onweerstaanbare keuze — verwacht jaloerse blikken en veel glimlachen onderweg.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
35.300 - 42.000 €
|
Prijs
252.700 €
|
|
Verbruik L/100km
5,4 L/100km
|
Verbruik L/100km
4,6 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
33 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
122 g/km
|
CO2
104 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
Coupé
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
2
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.452 kg
|
Leeggewicht
1.498 kg
|
|
Bagageruimte
319 L
|
Bagageruimte
-
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
-
|
Breedte
1.913 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
418 kg
|
Laadvermogen
-
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Volledig Hybride
|
Motortype
Plug-in Hybride
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
CVT Transmissie
|
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
131 pk
|
Vermogen pk
700 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
10,6 - 10,8 s
|
Acceleratie 0-100km/u
3 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
253 Nm
|
Koppel
720 Nm
|
|
Aantal Cilinders
4
|
Aantal Cilinders
6
|
|
Vermogen kW
96 kW
|
Vermogen kW
515 kW
|
|
Motorinhoud
1.498 cm3
|
Motorinhoud
2.993 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2024
|
|
CO2-efficiëntieklasse
D
|
CO2-efficiëntieklasse
C
|
|
Merk
Honda
|
Merk
McLaren
|