VS

DS Automobiles DS 7 vs Renault Kangoo vergelijking

Vergelijk prestaties (130 pk vs 130 pk), bagageruimte en prijs (49.700 € vs 30.500 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – DS Automobiles DS 7 of Renault Kangoo.

DS Automobiles DS 7 vs Renault Kangoo: de belangrijkste verschillen

DS Automobiles DS 7

5 (1 Beoordelingen)
beoordeel
details

Renault Kangoo

5 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • veel goedkoper
  • nauwelijks zuiniger
  • nauwelijks sneller van 0–100 km/u
  • iets lichter
  • marginaal meer bagageruimte
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

DS 7

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Renault Kangoo is veel goedkoper – begint al bij 30.500 € , terwijl DS Automobiles DS 7 start bij 49.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 19.228 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Renault Kangoo verbruikt 5,2 L/100km en is daarmee nauwelijks zuiniger dan DS Automobiles DS 7 (5,5 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 0,3 L/100km.

Kangoo

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Beide modellen leveren hetzelfde vermogen – 130 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Renault Kangoo nauwelijks sneller11,6 s tegenover 11,9 s voor DS Automobiles DS 7. Dat is een verschil van ongeveer 0,3 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: DS Automobiles DS 7 levert minimaal meer koppel – 300 Nm tegenover 270 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 30 Nm.

DS 7

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Renault Kangoo biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 5.

Bij het leeggewicht is Renault Kangoo iets lichter – 1.489 kg tegenover 1.651 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 162 kg.

Qua bagageruimte biedt Renault Kangoo marginaal meer ruimte – 601 L tegenover 555 L. Dat is een verschil van ongeveer 46 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Renault Kangoo opvallend meer laadvermogen – 610 kg tegenover 399 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 211 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Renault Kangoo overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 30.500
Kangoo

Renault Kangoo

  • Motortype : Benzine, Diesel
  • Transmissie : Manuel, Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk : 95 - 130 pk
  • Verbruik L/100km : 5,2 - 7,4 L/100km
DS Automobiles DS 7
Renault Kangoo

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

DS Automobiles DS 7

De DS 7 Crossback oogt als een Franse couture-jas op wielen: gedurfde lijnen, een opvallende grille en een interieur dat meer op een boutique-hotel dan een crossover lijkt. Wie comfort, verfijning en een tikje flair zoekt, krijgt met de DS 7 Crossback een elegante keuze; voor pure sportiviteit is er wellicht een ander pad, maar stijlvolle automobilisten zullen niet teleurgesteld zijn.

details

Renault Kangoo

De Renault Kangoo is een praktische alleskunner die laadruimte en rijcomfort combineert zonder gedoe, perfect voor zowel zakelijke rijders als gezinnen met veel spullen. Met slimme opbergoplossingen, een vriendelijke rijhouding en een verrassend stijlvol voorkomen bewijst hij dat praktisch zijn niet saai hoeft te zijn.

details
DS Automobiles DS 7
Renault Kangoo

Kosten en Verbruik

Prijs
49.700 - 54.700 €
Prijs
30.500 - 38.100 €
Verbruik L/100km
5,5 L/100km
Verbruik L/100km
5,2 - 7,4 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
145 g/km
CO2
136 - 168 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Hoge Stationwagen
Stoelen
5
Stoelen
5 - 7
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.651 kg
Leeggewicht
1.489 - 1.830 kg
Bagageruimte
555 L
Bagageruimte
513 - 601 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.891 mm
Breedte
1.860 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
399 kg
Laadvermogen
459 - 610 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel
Motortype
Benzine, Diesel
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Manuel, Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
130 pk
Vermogen pk
95 - 130 pk
Acceleratie 0-100km/u
11,9 s
Acceleratie 0-100km/u
11,6 - 16,7 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
300 Nm
Koppel
240 - 270 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
96 kW
Vermogen kW
70 - 96 kW
Motorinhoud
1.499 cm3
Motorinhoud
1.332 - 1.461 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2025
CO2-efficiëntieklasse
E
CO2-efficiëntieklasse
F, E
Merk
DS Automobiles
Merk
Renault
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.