Vergelijk prestaties (680 pk vs 430 pk), bagageruimte en prijs (109.700 € vs 111.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Chevrolet Corvette Coupe of Maserati Levante.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.
Chevrolet Corvette Coupe is minimaal goedkoper – begint al bij 109.700 € , terwijl Maserati Levante start bij 111.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 1.655 €.
Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Maserati Levante verbruikt 9,7 L/100km en is daarmee duidelijk zuiniger dan Chevrolet Corvette Coupe (12,6 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 2,9 L/100km.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft Chevrolet Corvette Coupe duidelijk meer vermogen – 680 pk tegenover 430 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 250 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Chevrolet Corvette Coupe aanzienlijk sneller – 2,7 s tegenover 5,2 s voor Maserati Levante. Dat is een verschil van ongeveer 2,5 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Chevrolet Corvette Coupe levert merkbaar meer koppel – 806 Nm tegenover 580 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 226 Nm.
Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.
Zitplaatsen: Maserati Levante biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.
Bij het leeggewicht is Chevrolet Corvette Coupe merkbaar lichter – 1.730 kg tegenover 2.165 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 435 kg.
Qua bagageruimte biedt Maserati Levante opvallend meer ruimte – 580 L tegenover 357 L. Dat is een verschil van ongeveer 223 L.
Wat laadvermogen betreft biedt Maserati Levante significant meer laadvermogen – 615 kg tegenover 250 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 365 kg.
Chevrolet Corvette Coupe laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Chevrolet Corvette Coupé combineert brute Amerikaanse charme met moderne finesse en levert rijplezier dat van elke rit een klein evenement maakt. Wie een uitgesproken sportwagen zoekt met karakter en presence, vindt in de Corvette Coupé een onweerstaanbare keuze, al is hij niet gemaakt voor wie graag onopvallend blijft.
details
De Levante is een Italiaanse showstopper die met zijn gespierde lijnen en sonore motorgeluid elke parkeerplaats in een catwalk verandert. Binnenin vind je luxueuze materialen en een rijdynamiek die balanceert tussen comfortabele grand tourer en speelse sport‑SUV — perfect voor kopers die willen opvallen en plezier willen maken, zolang ze niet op zoek zijn naar de goedkoopste keuze.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
109.700 - 185.400 €
|
Prijs
111.400 - 149.200 €
|
|
Verbruik L/100km
12,6 - 16,5 L/100km
|
Verbruik L/100km
9,7 - 12,1 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
-
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
289 - 377 g/km
|
CO2
221 - 273 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
80 L
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Coupé
|
Carrosserietype
SUV
|
|
Stoelen
2
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
-
|
Deuren
4
|
|
Leeggewicht
1.730 - 1.907 kg
|
Leeggewicht
2.165 - 2.184 kg
|
|
Bagageruimte
355 - 357 L
|
Bagageruimte
580 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
5.005 mm
|
|
Breedte
1.934 - 2.025 mm
|
Breedte
1.981 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
1.693 mm
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
193 - 250 kg
|
Laadvermogen
316 - 615 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Volledig Hybride, Benzine
|
Motortype
Benzine Mild Hybride, Benzine
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
|
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
|
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
482 - 680 pk
|
Vermogen pk
330 - 430 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
2,7 - 3,5 s
|
Acceleratie 0-100km/u
5,2 - 6 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
245 - 264 km/u
|
|
Koppel
613 - 806 Nm
|
Koppel
450 - 580 Nm
|
|
Aantal Cilinders
8
|
Aantal Cilinders
4 - 6
|
|
Vermogen kW
354 - 475 kW
|
Vermogen kW
243 - 316 kW
|
|
Motorinhoud
5.460 - 6.162 cm3
|
Motorinhoud
1.995 - 2.979 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2024
|
Bouwjaar
2023
|
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
|
Merk
Chevrolet
|
Merk
Maserati
|