VS

BMW X2 vs Subaru Crosstrek vergelijking

Vergelijk prestaties (300 pk vs 136 pk), bagageruimte en prijs (49.400 € vs 35.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BMW X2 of Subaru Crosstrek.

BMW X2 vs Subaru Crosstrek: de belangrijkste verschillen

BMW X2

4,6 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • aanzienlijk meer vermogen
  • ruim zuiniger
  • ruim sneller van 0–100 km/u
  • significant meer bagageruimte
details

Subaru Crosstrek

4,3 (3 Beoordelingen)
beoordeel
  • opvallend goedkoper
  • nauwelijks lichter
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

X2

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Subaru Crosstrek is opvallend goedkoper – begint al bij 35.400 € , terwijl BMW X2 start bij 49.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 14.042 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: BMW X2 verbruikt 4,5 L/100km en is daarmee ruim zuiniger dan Subaru Crosstrek (7,7 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 3,2 L/100km.

Crosstrek

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft BMW X2 aanzienlijk meer vermogen300 pk tegenover 136 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 164 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is BMW X2 ruim sneller5,4 s tegenover 10,8 s voor Subaru Crosstrek. Dat is een verschil van ongeveer 5,4 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: BMW X2 levert significant meer koppel – 400 Nm tegenover 182 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 218 Nm.

X2

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Subaru Crosstrek nauwelijks lichter – 1.595 kg tegenover 1.645 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 50 kg.

Qua bagageruimte biedt BMW X2 significant meer ruimte – 560 L tegenover 315 L. Dat is een verschil van ongeveer 245 L.

Wat laadvermogen betreft biedt BMW X2 nauwelijks meer laadvermogen – 510 kg tegenover 505 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 5 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

BMW X2 wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 49.400
X2

BMW X2

  • Motortype : Diesel Mild Hybride, Benzine Mild Hybride, Diesel, Benzine
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 150 - 300 pk
  • Verbruik L/100km : 4,5 - 7,7 L/100km
BMW X2
Subaru Crosstrek

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

BMW X2

De BMW X2 is een opvallende, sportieve crossover die zich meer als een dynamische hatchback gedraagt dan als een saaie SUV. Met scherp design en een interieur dat elegantie combineert met praktische bruikbaarheid is het een slimme keuze voor wie stijl wil zonder in te leveren op rijplezier — en ja, hij heeft genoeg karakter om tussen de alledaagse auto’s op te vallen.

details

Subaru Crosstrek

De Subaru Crosstrek voelt aan als een avontuurlijke alleskunner met een stoer uiterlijk en een praktisch interieur dat dagelijkse ritjes en weekendtochten moeiteloos combineert. Wie op zoek is naar betrouwbaarheid en uitstekende grip in alle weersomstandigheden kiest met de Crosstrek voor een no-nonsense crossover die je niet snel in de steek laat.

details
BMW X2
Subaru Crosstrek

Kosten en Verbruik

Prijs
49.400 - 70.700 €
Prijs
35.400 - 41.500 €
Verbruik L/100km
4,5 - 7,7 L/100km
Verbruik L/100km
7,7 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
118 - 174 g/km
CO2
174 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
48 L

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
5
Leeggewicht
1.645 - 1.780 kg
Leeggewicht
1.595 - 1.628 kg
Bagageruimte
515 - 560 L
Bagageruimte
315 L
Lengte
-
Lengte
4.495 mm
Breedte
1.845 mm
Breedte
1.800 mm
Hoogte
-
Hoogte
1.600 mm
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
1.297 - 1.314 L
Laadvermogen
495 - 510 kg
Laadvermogen
472 - 505 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel Mild Hybride, Benzine Mild Hybride, Diesel, Benzine
Motortype
Benzine Mild Hybride
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
CVT Transmissie
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
150 - 300 pk
Vermogen pk
136 pk
Acceleratie 0-100km/u
5,4 - 8,9 s
Acceleratie 0-100km/u
10,8 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
198 km/u
Koppel
280 - 400 Nm
Koppel
182 Nm
Aantal Cilinders
3 - 4
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
110 - 221 kW
Vermogen kW
100 kW
Motorinhoud
1.499 - 1.998 cm3
Motorinhoud
1.995 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2024
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
D, F
CO2-efficiëntieklasse
F
Merk
BMW
Merk
Subaru
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.