VS

BMW 7 Series vs Maserati Gran Convertible vergelijking

Vergelijk prestaties (571 pk vs 550 pk), bagageruimte en prijs (121.900 € vs 169.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BMW 7 Series of Maserati Gran Convertible.

BMW 7 Series vs Maserati Gran Convertible: de belangrijkste verschillen

BMW 7 Series

  • opvallend goedkoper
  • nauwelijks meer vermogen
  • significant zuiniger
  • aanzienlijk meer bagageruimte
details

Maserati Gran Convertible

  • een beetje sneller van 0–100 km/u
  • opvallend lichter
details

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

7 Series

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

BMW 7 Series is opvallend goedkoper – begint al bij 121.900 € , terwijl Maserati Gran Convertible start bij 169.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 47.804 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: BMW 7 Series verbruikt 3,3 L/100km en is daarmee significant zuiniger dan Maserati Gran Convertible (10,2 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 6,9 L/100km.

Gran Convertible

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft BMW 7 Series nauwelijks meer vermogen571 pk tegenover 550 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 21 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Maserati Gran Convertible een beetje sneller3,6 s tegenover 4,3 s voor BMW 7 Series. Dat is een verschil van ongeveer 0,7 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: BMW 7 Series levert enigszins meer koppel – 800 Nm tegenover 650 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 150 Nm.

7 Series

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: BMW 7 Series biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 4.

Bij het leeggewicht is Maserati Gran Convertible opvallend lichter – 1.795 kg tegenover 2.255 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 460 kg.

Qua bagageruimte biedt BMW 7 Series aanzienlijk meer ruimte – 540 L tegenover 172 L. Dat is een verschil van ongeveer 368 L.

Wat laadvermogen betreft biedt BMW 7 Series zichtbaar meer laadvermogen – 665 kg tegenover 500 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 165 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

BMW 7 Series wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 121.900
7 Series

BMW 7 Series

  • Motortype Diesel mildhybride, Plug-in hybride
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk 300 - 571 pk
  • Verbruik L/100km 3,3 - 6,1 L/100km
  • Elektrische actieradius 80 km
BMW 7 Series
Maserati Gran Convertible

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

BMW 7 Series

De BMW 7-serie straalt een zelfverzekerde zakelijkheid uit en verwelkomt je met een interieur dat aanvoelt als een mobiele eersteklascabine. Of je nu zelf wilt sturen of liever achterin wilt genieten, hij biedt sereen comfort en slimme snufjes die elke rit veranderen in een kleine luxe-ervaring.

details

Maserati Gran Convertible

De Maserati GranCabrio is een elegante cabrio die pure Italiaanse flair en een grommende soundtrack combineert met een imposante présence op de weg. Ideaal voor wie indruk wil maken op de boulevard en rijplezier boven alledaagse praktische overwegingen plaatst — leuk voor weekendritten, minder voor boodschappenrondes.

details
BMW 7 Series
Maserati Gran Convertible

Kosten en Verbruik

Prijs
121.900 - 152.700 €
Prijs
169.700 - 210.900 €
Verbruik L/100km
3,3 - 6,1 L/100km
Verbruik L/100km
10,2 - 10,4 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
80 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
74 - 160 g/km
CO2
230 - 235 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Sedan
Carrosserietype
Cabriolet
Stoelen
5
Stoelen
4
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.255 - 2.525 kg
Leeggewicht
1.795 kg
Bagageruimte
525 - 540 L
Bagageruimte
172 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.950 mm
Breedte
1.957 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
605 - 665 kg
Laadvermogen
500 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel mildhybride, Plug-in hybride
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
300 - 571 pk
Vermogen pk
490 - 550 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,3 - 5,8 s
Acceleratie 0-100km/u
3,6 - 3,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
670 - 800 Nm
Koppel
600 - 650 Nm
Aantal Cilinders
6
Aantal Cilinders
6
Vermogen kW
220 - 420 kW
Vermogen kW
361 - 404 kW
Motorinhoud
2.993 - 2.998 cm3
Motorinhoud
2.992 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.025
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
F, B
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
BMW
Merk
Maserati
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.