VS

BMW 7 Series vs Bentley Continental Coupe vergelijking

Vergelijk prestaties (571 pk vs 549 pk), bagageruimte en prijs (121.900 € vs 228.900 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BMW 7 Series of Bentley Continental Coupe.

BMW 7 Series vs Bentley Continental Coupe: de belangrijkste verschillen

BMW 7 Series

  • veel goedkoper
  • nauwelijks meer vermogen
  • significant zuiniger
  • opvallend meer bagageruimte
details

Bentley Continental Coupe

3,9 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • marginaal sneller van 0–100 km/u
  • minimaal lichter
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

7 Series

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

BMW 7 Series is veel goedkoper – begint al bij 121.900 € , terwijl Bentley Continental Coupe start bij 228.900 € . Dat is een verschil van ongeveer 106.968 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: BMW 7 Series verbruikt 3,3 L/100km en is daarmee significant zuiniger dan Bentley Continental Coupe (11,8 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 8,5 L/100km.

7 Series

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft BMW 7 Series nauwelijks meer vermogen571 pk tegenover 549 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 22 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Bentley Continental Coupe marginaal sneller4 s tegenover 4,3 s voor BMW 7 Series. Dat is een verschil van ongeveer 0,3 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: BMW 7 Series levert nauwelijks meer koppel – 800 Nm tegenover 770 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 30 Nm.

7 Series

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: BMW 7 Series biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 4.

Bij het leeggewicht is Bentley Continental Coupe minimaal lichter – 2.165 kg tegenover 2.255 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 90 kg.

Qua bagageruimte biedt BMW 7 Series opvallend meer ruimte – 540 L tegenover 358 L. Dat is een verschil van ongeveer 182 L.

Wat laadvermogen betreft biedt BMW 7 Series merkbaar meer laadvermogen – 665 kg tegenover 475 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 190 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

BMW 7 Series domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 121.900
7 Series

BMW 7 Series

  • Motortype : Diesel Mild Hybride, Plug-in Hybride
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 300 - 571 pk
  • Verbruik L/100km : 3,3 - 6,1 L/100km
  • Elektrische actieradius : 80 km
BMW 7 Series
Bentley Continental Coupe

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

BMW 7 Series

De BMW 7-serie straalt een zelfverzekerde zakelijkheid uit en verwelkomt je met een interieur dat aanvoelt als een mobiele eersteklascabine. Of je nu zelf wilt sturen of liever achterin wilt genieten, hij biedt sereen comfort en slimme snufjes die elke rit veranderen in een kleine luxe-ervaring.

details

Bentley Continental Coupe

De Bentley Continental Coupé is een weelderige grand tourer die ingetogen Britse klasse koppelt aan een aanwezigheid op de weg die aandacht trekt zonder te schreeuwen. Wie op zoek is naar een rijdende mix van comfort, raffinement en een speelse knipoog naar sportiviteit, krijgt met deze Coupé een onweerstaanbare uitnodiging om lange afstanden in stijl te verslinden.

details
BMW 7 Series
Bentley Continental Coupe

Kosten en Verbruik

Prijs
121.900 - 152.700 €
Prijs
228.900 €
Verbruik L/100km
3,3 - 6,1 L/100km
Verbruik L/100km
11,8 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
80 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
74 - 160 g/km
CO2
268 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
90 L

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Sedan
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
5
Stoelen
4
Deuren
-
Deuren
2
Leeggewicht
2.255 - 2.525 kg
Leeggewicht
2.165 kg
Bagageruimte
525 - 540 L
Bagageruimte
358 L
Lengte
-
Lengte
4.850 mm
Breedte
1.950 mm
Breedte
1.966 mm
Hoogte
-
Hoogte
1.405 mm
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
605 - 665 kg
Laadvermogen
475 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel Mild Hybride, Plug-in Hybride
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
300 - 571 pk
Vermogen pk
549 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,3 - 5,8 s
Acceleratie 0-100km/u
4 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
318 km/u
Koppel
670 - 800 Nm
Koppel
770 Nm
Aantal Cilinders
6
Aantal Cilinders
8
Vermogen kW
220 - 420 kW
Vermogen kW
404 kW
Motorinhoud
2.993 - 2.998 cm3
Motorinhoud
3.996 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.025
Bouwjaar
2019
CO2-efficiëntieklasse
F, B
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
BMW
Merk
Bentley
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.