VS

BMW 4 Series Coupe vs VW Touran vergelijking

Vergelijk prestaties (530 pk vs 150 pk), bagageruimte en prijs (54.200 € vs 42.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BMW 4 Series Coupe of VW Touran.

BMW 4 Series Coupe vs VW Touran: de belangrijkste verschillen

BMW 4 Series Coupe

5 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • ruim meer vermogen
  • minimaal zuiniger
  • veel sneller van 0–100 km/u
details

VW Touran

4,6 (3 Beoordelingen)
beoordeel
  • merkbaar goedkoper
  • minimaal lichter
  • ruim meer bagageruimte
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

4 Series Coupe

Kosten en verbruik

Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.

VW Touran is merkbaar goedkoper – begint al bij 42.700 € , terwijl BMW 4 Series Coupe start bij 54.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 11.495 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: BMW 4 Series Coupe verbruikt 4,8 L/100km en is daarmee minimaal zuiniger dan VW Touran (5,2 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 0,4 L/100km.

Touran

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft BMW 4 Series Coupe ruim meer vermogen530 pk tegenover 150 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 380 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is BMW 4 Series Coupe veel sneller3,5 s tegenover 8,9 s voor VW Touran. Dat is een verschil van ongeveer 5,4 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: BMW 4 Series Coupe levert veel meer koppel – 700 Nm tegenover 360 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 340 Nm.

4 Series Coupe

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: VW Touran biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 4.

Bij het leeggewicht is VW Touran minimaal lichter – 1.520 kg tegenover 1.600 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 80 kg.

Qua bagageruimte biedt VW Touran ruim meer ruimte – 834 L tegenover 440 L. Dat is een verschil van ongeveer 394 L.

Wat laadvermogen betreft biedt VW Touran merkbaar meer laadvermogen – 601 kg tegenover 415 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 186 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

BMW 4 Series Coupe wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 54.200
4 Series Coupe

BMW 4 Series Coupe

  • Motortype : Diesel Mild Hybride, Benzine, Benzine Mild Hybride
  • Transmissie : Automatisch, Manuel
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 184 - 530 pk
  • Verbruik L/100km : 4,8 - 10 L/100km
BMW 4 Series Coupe
VW Touran

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

BMW 4 Series Coupe

De BMW 4 Serie Coupé combineert strakke lijnen en een gespierde, uitnodigende houding die meteen duidelijk maakt dat dit geen saaie sedan is. Hij rijdt scherp en opvallend verfijnd, met genoeg luxe om dagelijks te imponeren en net dat beetje karakter dat je glimlachend naar huis laat rijden.

details

VW Touran

De Touran is een verrassend praktische gezinsauto die slimme ruimteoplossingen en een no-nonsense uitstraling combineert, precies wat je wilt als dagelijkse alleskunner. Met een doordacht interieur en prettige rijeigenschappen is het de auto die je kinderen tevreden houdt en je schoonmoeder stil doet worden — en dat zegt wat.

details
BMW 4 Series Coupe
VW Touran

Kosten en Verbruik

Prijs
54.200 - 110.000 €
Prijs
42.700 - 53.700 €
Verbruik L/100km
4,8 - 10 L/100km
Verbruik L/100km
5,2 - 6,5 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
126 - 226 g/km
CO2
136 - 149 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
MPV
Stoelen
4
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.600 - 1.895 kg
Leeggewicht
1.520 - 1.631 kg
Bagageruimte
440 L
Bagageruimte
834 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.852 - 1.887 mm
Breedte
1.829 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
355 - 415 kg
Laadvermogen
590 - 601 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel Mild Hybride, Benzine, Benzine Mild Hybride
Motortype
Benzine, Diesel
Transmissie
Automatisch, Manuel
Transmissie
Manuel, Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak, Handgeschakelde Versnellingsbak
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
184 - 530 pk
Vermogen pk
122 - 150 pk
Acceleratie 0-100km/u
3,5 - 7,5 s
Acceleratie 0-100km/u
8,9 - 10,8 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
300 - 700 Nm
Koppel
250 - 360 Nm
Aantal Cilinders
4 - 6
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
135 - 390 kW
Vermogen kW
90 - 110 kW
Motorinhoud
1.995 - 2.998 cm3
Motorinhoud
1.498 - 1.968 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.025
Bouwjaar
2.024 - 2.025
CO2-efficiëntieklasse
D, E, F, G
CO2-efficiëntieklasse
E
Merk
BMW
Merk
VW
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.