VS

Bentley Continental Convertible vs Ferrari SF90 Coupe vergelijking

Vergelijk prestaties (549 pk vs 1.000 pk), bagageruimte en prijs (251.800 € vs 447.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Bentley Continental Convertible of Ferrari SF90 Coupe.

Bentley Continental Convertible vs Ferrari SF90 Coupe: de belangrijkste verschillen

Bentley Continental Convertible

  • ruim goedkoper
  • significant meer bagageruimte
details

Ferrari SF90 Coupe

  • aanzienlijk meer vermogen
  • veel zuiniger
  • aanzienlijk sneller van 0–100 km/u
  • ruim lichter
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Continental Convertible

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Bentley Continental Convertible is ruim goedkoper – begint al bij 251.800 € , terwijl Ferrari SF90 Coupe start bij 447.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 195.633 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Ferrari SF90 Coupe verbruikt 6,5 L/100km en is daarmee veel zuiniger dan Bentley Continental Convertible (12,1 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 5,6 L/100km.

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Ferrari SF90 Coupe aanzienlijk meer vermogen1.000 pk tegenover 549 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 451 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Ferrari SF90 Coupe aanzienlijk sneller2,5 s tegenover 4,1 s voor Bentley Continental Convertible. Dat is een verschil van ongeveer 1,6 s.

Qua topsnelheid ligt Ferrari SF90 Coupe nauwelijks duidelijk voor – hij haalt 340 km/u, terwijl Bentley Continental Convertible stopt bij 318 km/u. Het verschil bedraagt ongeveer 22 km/u.

Ook bij het koppel is er een verschil: Ferrari SF90 Coupe levert opvallend meer koppel – 1.066 Nm tegenover 770 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 296 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: Bentley Continental Convertible biedt meer zitplaatsen – 4 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Ferrari SF90 Coupe ruim lichter – 1.645 kg tegenover 2.335 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 690 kg.

Qua bagageruimte biedt Bentley Continental Convertible significant meer ruimte – 235 L tegenover 74 L. Dat is een verschil van ongeveer 161 L.

Wie wint de race in de datacheck?

Ferrari SF90 Coupe wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

€ 447.394
default

Ferrari SF90 Coupe

  • Motortype : Plug-in Hybride
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 1.000 pk
  • Verbruik L/100km : 6,5 L/100km
  • Elektrische actieradius : 25 km
Bentley Continental Convertible
Ferrari SF90 Coupe

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Bentley Continental Convertible

De Bentley Continental GTC is een weelderige cabrio die moeiteloos Brits vakmanschap combineert met een imposante presence en een interieur dat van elke kilometer een sensatie maakt. Wie ontspannen open wil rijden met maximale comfort en stijl, vindt in de Continental GTC een bijna koninklijke metgezel die van dagelijks rijden een feestje maakt.

details

Ferrari SF90 Coupe

De Ferrari SF90 Coupé is een haast futuristische krachtpatser die de grens tussen straatauto en afgeleide racebolide doet vervagen, met een uiterlijk dat zowel agressief als verfijnd oogt. Voor wie zoekt naar de ultieme Ferrari-ervaring — en een garage die dat aankan — levert hij sensationele prestaties en een cockpit die elke rit tot een event maakt.

details
Bentley Continental Convertible
Ferrari SF90 Coupe

Kosten en Verbruik

Prijs
251.800 €
Prijs
447.400 €
Verbruik L/100km
12,1 L/100km
Verbruik L/100km
6,5 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
25 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
275 g/km
CO2
169 g/km
Tankinhoud
90 L
Tankinhoud
68 L

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Cabriolet
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
4
Stoelen
2
Deuren
2
Deuren
2
Leeggewicht
2.335 kg
Leeggewicht
1.645 kg
Bagageruimte
235 L
Bagageruimte
74 L
Lengte
4.850 mm
Lengte
4.704 mm
Breedte
1.964 mm
Breedte
1.973 mm
Hoogte
1.399 mm
Hoogte
1.186 mm
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
465 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine
Motortype
Plug-in Hybride
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
549 pk
Vermogen pk
1.000 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,1 s
Acceleratie 0-100km/u
2,5 s
Maximale Snelheid
318 km/u
Maximale Snelheid
340 km/u
Koppel
770 Nm
Koppel
1.066 Nm
Aantal Cilinders
8
Aantal Cilinders
8
Vermogen kW
404 kW
Vermogen kW
735 kW
Motorinhoud
3.996 cm3
Motorinhoud
3.990 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2019
Bouwjaar
2020
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
F
Merk
Bentley
Merk
Ferrari
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.