VS

Alpine A110 vs Ineos Grenadier Pick-Up vergelijking

Vergelijk prestaties (345 pk vs 249 pk), bagageruimte en prijs (65.500 € vs 73.900 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Alpine A110 of Ineos Grenadier Pick-Up.

Alpine A110 vs Ineos Grenadier Pick-Up: de belangrijkste verschillen

Alpine A110

  • lichtjes goedkoper
  • zichtbaar meer vermogen
  • significant zuiniger
  • ruim sneller van 0–100 km/u
  • ruim lichter
details

Ineos Grenadier Pick-Up

details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

A110

Kosten en verbruik

Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.

Alpine A110 is lichtjes goedkoper – begint al bij 65.500 € , terwijl Ineos Grenadier Pick-Up start bij 73.900 € . Dat is een verschil van ongeveer 8.327 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Alpine A110 verbruikt 6,7 L/100km en is daarmee significant zuiniger dan Ineos Grenadier Pick-Up (10,9 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 4,2 L/100km.

Grenadier Pick-Up

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft Alpine A110 zichtbaar meer vermogen345 pk tegenover 249 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 96 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Alpine A110 ruim sneller3,8 s tegenover 9,8 s voor Ineos Grenadier Pick-Up. Dat is een verschil van ongeveer 6 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Ineos Grenadier Pick-Up levert merkbaar meer koppel – 550 Nm tegenover 420 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 130 Nm.

A110

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Zitplaatsen: Ineos Grenadier Pick-Up biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Alpine A110 ruim lichter – 1.150 kg tegenover 2.740 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 1.590 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Ineos Grenadier Pick-Up aanzienlijk meer laadvermogen – 760 kg tegenover 210 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 550 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Alpine A110 overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 65.500
A110

Alpine A110

  • Motortype : Benzine
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk : 252 - 345 pk
  • Verbruik L/100km : 6,7 - 6,9 L/100km
Alpine A110
Ineos Grenadier Pick-Up

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Alpine A110

De Alpine A110 voelt als een moderne herinterpretatie van een klassieke sportwagen: licht aanvoelend, speels op de weg en met een communicatief stuur dat elke bocht uitnodigt. Wie rijplezier boven alles zet vindt in de Alpine A110 een charmante, scherpgeprofileerde keuze met genoeg karakter om een brede glimlach op je gezicht te toveren.

details

Ineos Grenadier Pick-Up

De Ineos Grenadier pick-up is een onverstoorbaar, no-nonsense werkpaard met hoekige looks die meteen vertrouwen wekt. Hij biedt ouderwetse degelijkheid en praktische inzetbaarheid voor kopers die liever gereedschap dan gadgets op de laadbak zien — en daar stiekem ook wel een glimlach van krijgen.

details
Alpine A110
Ineos Grenadier Pick-Up

Kosten en Verbruik

Prijs
65.500 - 335.500 €
Prijs
73.900 €
Verbruik L/100km
6,7 - 6,9 L/100km
Verbruik L/100km
10,9 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
152 - 157 g/km
CO2
286 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
Pick-up
Stoelen
2
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.150 - 1.194 kg
Leeggewicht
2.740 kg
Bagageruimte
96 L
Bagageruimte
-
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.798 mm
Breedte
1.943 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
166 - 210 kg
Laadvermogen
760 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine
Motortype
Diesel
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
252 - 345 pk
Vermogen pk
249 pk
Acceleratie 0-100km/u
3,8 - 4,5 s
Acceleratie 0-100km/u
9,8 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
320 - 420 Nm
Koppel
550 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
6
Vermogen kW
185 - 254 kW
Vermogen kW
183 kW
Motorinhoud
1.798 cm3
Motorinhoud
2.993 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2024
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
F, E
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Alpine
Merk
Ineos
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.